اولین رندر های اتوکد از آیفون ۱۴ پرو برش های قرصی شکل و حفره ای را برای جانشینی دربخش ناچ نشان می دهد

اولین رندر های اتوکد از آیفون ۱۴ پرو  برش های قرصی شکل و حفره ای را برای جانشینی دربخش ناچ نشان می دهد

منبع خبری هندی به نام ۹۱Mobiles امروز یک سری از رندر هایی که ادعا می شود مربوط به تصاویر اتوکد لو رفته از کارخانه ای مونتاژ کننده آیفون ۱۴ باشد را منتشر کرد. شایعات زیادی تایید نمودند که اپل در مدل‌های پروی آیفون ۱۴ بخش ناچ را بر خواهد داشت و این تصاویر نیز به گونه‌ای نمای اولیه را از این وسیله پرچمدار اپل نشان می‌دهد که در بخش بالای صفحه نمایش آن برش های بیضوی و مدور ایجاد شده است.

  باتوجه به شایعاتی که تا به حال در مورد  آیفون ۱۴ منتشر شده است برش مدور بالای صفحه نمایش برای استقرار پروژکتور سیستم فیس آیدی به کار خواهد رفت در صورتی که بخش قرصی شکل یا بیضوی  به نظر می رسد محل قرار گرفتن دوربین جلویی و بخش دوربین مادون قرمز فیس آیدی باشد.

تصاویر اتوکد نشان می دهد که منافذ اسپیکر همچنان در بخش بالای فریم صفحه نمایش وسیله وجود خواهند داشت. به جز تنها یک شایعه، بقیه گزارش ها پیش بینی می کنند که بخش پشتی آیفون ۱۴ بدون تغییر و مشابه با آیفون ۱۳ ساخته خواهد شد که در آن آن یک سیستم دوربین سه تالی به کار رفته است.

در ماه سپتامبر جان پروسر ادعا نمود که آیفون  ۱۴ از بدنه ضخیم تر بهره خواهد برد که همین امر باعث خواهد شد که دیگر برجستگی دوربین در قسمت پوستی مشخص نباشد و از این لحاظ لنزها، ال ای دی فلش و اسکنر لیدار همگی در سطح روکش شیشه‌ای پشت وسیله به گونه ای جاسازی خواهد شد. منابع متصل به جان پروسر همچنین ادعا می‌کنند که این مدل‌های جدید از دکمه های ولوم مدور بهره خواهند برد و همینطور منافذ میکروفون و اسپیکر دچار تغییراتی در شرکت طراحی خواهد شد، اما در در این رندرهای منتشرشده اتوکد همچنان تمامی دکمه ها و منافذ اسپیکر مانند مدل قبلی نشان داده شده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.