اولین تصاویر واقعی از مک بوک پرو های جدید منتشر شد

اولین تصاویر واقعی از مک بوک پرو های جدید منتشر شد

اپل مک بوک پرو های ۱۴ و ۱۶ اینچی جدید را در هفته گذشته رونمایی کرد و حالا اولین عکس های گرفته شده در دنیای واقعی از این نوت بوک ها در اینترنت منتشر شده است. در این تصاویر مک بوک پرو ۱۴ اینچی در کنار مک بوک پرو ۱۳ اینچی نسل قبلی قرار گرفته است و می توان بخش ناچ، کیبورد تمام مشکی و جزئیات دیگر نیز کاملا مشاهده نمود.

این تصاویر توسط یک کاربر ردیت منتشر شده است. علاوه بر این تصویری از مدیرعامل اپل تیم کوک در حالی که مک بوک پرو ۱۶ جدید جلوی او روی میز قرار گرفته است منتشر شده که نشان می دهد این مدل دارای کمی ضخامت بیشتری نسبت به نسل قبلی می باشد. این مدل های مک بوک پرو جدید از روز دوشنبه هفته گذشته برای سفارش آنلاین آماده در دسترس بوده اند و سفارش ها از روز سه شنبه ۲۶ اکتبر به دست مشتریان خواهد رسید.

علاوه بر این درست از همین تاریخ مک بوک پرو های جدید در کلیه فروشگاه های اپل به‌صورت حضوری قابل خریداری می باشد. قیمت مک بوک پرو های جدید برای مدل ۱۴ اینچی از ۱۹۹۹ دلار و برای مدل ۱۶ اینچی از ۲۴۹۹ دلار شروع می شود. مک بوک پرو های جدید از های جدید ترین چیپ های اپل سیلیکون به نام M1 Pro و  M1 Max برخوردار می باشند که بر اساس بنچمارک های تا به حال انجام شده از سرعتی چند برابر نسبت به نسل قبلی اپل برخوردار می باشند و همینطور از لحاظ گرافیکی نیز با دارا بودن هسته های پردازشی بیشتر قادرند در عملیات های گرافیکی و برنامه های سنگین و پر حجم قابلیت با عملکرد بهتری اجرا شوند.

علاوه بر این مک بوک پرو های جدید  جدید دارای صفحه نمایش های مینی ال ای دی مجهز به تکنولوژی پروموشن می باشند که قادر است نرخ تازه را در دامنه میان ۲۴ تا ۱۲۰ هرتزی حمایت کند. از تغییرات مهم دیگر در طراحی این مدل های جدید می‌توان به اضافه شدن بخش ناچ در بالای صفحه نمایش اشاره نمود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.