اولین تصاویر اپل واچ های سری ۷ در دنیای واقعی منتشر شد

اولین تصاویر اپل واچ های سری ۷ در دنیای واقعی منتشر شد

علیرغم شایعاتی که ادعا می کند اپل واچ های سری ۷ تنها در عرض چند هفته در معرض فروش گذاشته خواهد شد، تصاویر جدیدی امروز به اشتراک گذاشته شد که اپل واچ جدید را در دنیای واقعی نشان می دهد. این تصاویر در ابتدا در یک صفحه گروهی فیسبوک برای اپل واچ به اشتراک گذاشته شد، اما بلافاصله پس از منتشر شدن توسط خود فیسبوک حذف کردید.

منتشر کننده این تصاویر ادعا می‌کند که آنها برای شرکت‌های مخابراتی کار می‌کنند که در حال حاضر این امکان را دارند که قبل از آن که فروش رسمی  اپل واچ سری ۷ آغاز شود آن را مورد تست قرار دهند. قبل از این ما اپل واچ های سری ۷ را فقط در تیزرها و فیلم های تبلیغاتی و بازاریابی اپل دیده ایم، ولی هنوز این شرکت در ارتباط با تاریخ فروش این وسیله هنوز جزئیاتی را اعلام نکرده است.

این تصویر که امروز به اشتراک گذاشته شد اولین نمای واقعی از این وسیله می باشد که اندازه بزرگتر صفحه نمایش به ویژه در آن مشخص است که دارای کناره ها و لبه های منحنی تراش خورده می باشند که اجازه می دهند که نمایشگر بتواند به صورت یک دست تا قسمتهای کنار ادامه یابد. نمایش گر بزرگتر یکی از تغییرات بسیار اساسی در سری ۷ در مقایسه با نسخه های قبلی می باشد.

سری ۷ دارای قابلیت حفاظتی پیشرفته IP6X می باشد که قادر است در برابر آب و گرد و غبار مقاومت کند. اما از لحاظ قدرت سی پی یو و پردازشگر کاملا یکسان در مقایسه با اپل واچ های سری ۶ می باشد. این در حالی که باید گفت که از لحاظ ساختار داخلی نیز به نظر می‌رسد که این مدل های اپل واچ سری ۷ تغییراتی را متحمل شده باشد، هنوز با توجه به اینکه این وسیله به طور رسمی به فروش نرسیده است نمی‌توان جزئیات مربوط به شکافی این وسیله را مشخصات ساخت و باید چند هفته منتظر ماند تا جزئیات دقیق تری در این ارتباط منتشر شود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.