اولین‌سفارش های هوم پاد مینی تا ۱۶ نوامبر به دست مشتریان خواهد رسید

اولین‌سفارش های هوم پاد مینی تا ۱۶ نوامبر به دست مشتریان خواهد رسید

سفارشهای هوم  پاد مینی در سرتاسر جهان آماده ارسال شده است و قرار است تا چند روز آینده به دست مشتریان برسد. بر اساس گزارش حاصل از مکرومرز ارسال سفارش برخی از مشتریان در ایالات متحده در مرحله “پردازش” و یا “آماده ارسال” اعلام شده است. هم چنین گزارش دیگری از آلمان نشان می‌دهد که اولین سفارش ها به دست مشتریان تا روز ۱۷ نوامبر خواهد رسید. در ژاپن نیز  برخی از سفارش ها برای ارسال و رسیدن به دست مشتری روز تاریخ ۱۶ نوامبر را نشان می دهد. 

بر اساس برنامه ریزی اپل هوم  پاد مینی با شروع هفته جدید از ۱۶ نوامبر برای کشورهای ایالات متحده استرالیا کانادا فرانسه آلمان و هند هنگ‌کنگ ژاپن اسپانیا و بریتانیا بر اساس گزارش اپل آماده ارسال خواهد بود.

 قیمت هوم  پاد مینی که مدل کوچک تر هوم پاد اپل اما تقریبا با همان خصوصیات می باشد  ۹۹ دلار است. هوم پاد مینی نظیر هوم پاد از قابلیت هایی نظیر سیری، هوم کیت، اپل میوزیک، اتصال بی سیم با هوم پاد مینی دیگر، و اینترکام برخوردار است. یکی از خصوصیات مهم هوم پاد مینی صدای بلند و فراگیر آن می‌باشد که نسبت به اندازه کوچک آن بسیار تعجب‌برانگیز است.

وجود درایور فول رنج Full Range  در هوم پاد مینی که از جنس نئودایمیم neodymium می باشد و کیفیت صدای فراگیر و باس قدرتمندی را تولید می کند که از این بلندگوی هوشمند کوچک اصلا انتظارش نیست. اما با این وجود کیفیت صدای آن نمی تواند با هوم پاد اپل که چندین درایور صوتی قدرتمند برخوردار است قابل مقایسه باشد.

در درون هوم پاد مینی چیپ S1 وجود دارد که از طریق نرم ‌افزار ساخت اپل وظیف کنترل و آنالیز  بلندی  صدا و تنظیم آن بر اساس اندازه اتاق را به عهده دارد. گزارش های اولیه نشان از تقاضای قابل ملاحظه عموم از اسپیکر جدید هوشمند اپل یعنی هوم  پاد مینی می باشد. اپل از طریق ارائه این اسپیکر مقرون به صرفه قصد دارد با رقبای قدرتمندی نظیر آمازون و گوگل به رقابت بپردازد.

 منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *