انتظار می رود اپل برای آیفون ۱۲ پرو بجای رنگ سبز نیمه شب از آبی تیره استفاده کند

انتظار می رود اپل برای آیفون ۱۲ پرو بجای رنگ سبز نیمه شب از آبی تیره استفاده کند

 تحلیل گران بلومبرگ مارک گورمان و دبی وو جزییات جدیدی را از آیفون های امسال که قرار است بزودی رونمایی شوند را در گزارش خود منتشر ساختند. برخی از این جزییات نظیر قابلیت حمایت از تکنولوژی ۵ جی، طراحی مسطح و صفحه نمایش اولد قبلا توسط منابع دیگر منتشر شده است.

این گزارش همین طور شایعه ای را مطرح می سازد که اپل قرار است برای آیفون ۱۲ پرو به جای استفاده از رنگ سبز نیمه شب که در آیفون ۱۱ پرو استفاده شده بود از رنگ آبی تیره بهره گیری کند. استفاده از رنگ آبی تیره همین طور توسط نشت دهنده دیگر مکس وین باخ در ماه ژانویه و در دیجی تایمز در طی هفته گذشته نیز مطرح شد. مدل های آیفون ۱۲ امسال انتظار می رود از طراحی مسطح با فریم های استیل برخوردار باشند. این طراحی اخیرا در آیپد پرو های جدید بکار گرفته شده است که در ناحیه پشتی دارای روکش شیشه ای مات  می باشد. 

برخی شایعات وجود ۲ مدل آیفون ۱۲ پرو را مطرح می سازند که یکی از آنها ۶.۱ اینچی و دیگری دارای اندازه ۶.۷ اینچی می باشد. سایز ۶.۷ اینچی بزرگ ترین اندازه ای است که اپل برای آیفون های خود بکار برده است. برای مقایسه می توان از آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس نام برد که به ترتیب از صفحه نمایش ۶.۱ و ۶.۵ اینچی برخوردار می باشند.

برخی عقیده دارند که اپل بجای جایگزین کردن رنگ سبز نیمه شب که از محبوبیت در فروش نیز برخوردار بود می بایست رنگ آبی تیره را به عنوان گزینه اضافی در میان بقیه گزینه های رنگ موجود مدل های امسال جای دهد، اما از طرف دیگر انتخاب یک رنگ اضافی مشکلاتی از جمله هزینه اضافی ساخت و همین طور تغییر فروش دیگر گزینه ها در پی خواهد داشت. بهر حال باید منتظر بود و دید که کدام یک از این شایعات به واقعیت بیشتر نزدیک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *