انتظار می رود اپل ایرتگز در ماه اکتبر رونمایی شود

انتظار می رود اپل ایرتگز در ماه اکتبر رونمایی شود

 اپل در حال ساخت برچسب های ویژه کوچکی برای ردیابی از طریق بوتوث است که به لوازمی مانند کلید و کیف پول قابل اتصال می باشد. این برچسب ها که ایرتگز نام دارند به کاربر کمک می کنند تا به کمک اپلیکیشن Find My‌ بتواند وسایل شخصی گمشده خود را در هر لحظه ردیابی و پیدا کند.

هر چند آثار وجود ایرتگز ها از سال ۲۰۱۹ در نسخه های مختلف iOS  قابل شناسایی است اما این وسیله بالاخره انتظار می رود برای رونمایی تا ماه اکتبر آماده شود و به همراه آیفون های جدید در معرض دید عموم قرار گیرد.

بر اساس تصاویر موجود در iOS ایرتگزها به شکل برچسب های  کوچک و گرد هستند که دارای بلوتوث بوده و از امواج پهن باند را حمایت می کند تا بتوانند  هر نوع وسیله ای را ردیابی کنند.  شما می توانید در هر محصولی از اپل که اپلیکیشن Find My‌ را حکایت می‌کند نظیر آیفون، آیپد یا مک ایرتگز را ردیابی کند. استفاده تکنولوژی پهنای باند بالای زیاد ضروری به نظر نمی رسد چرا که ایرتگزها براحتی می تواند به کمک چیپ U1 اشیاء رابا دقت بیشتر نسبت به بلوتوث ردیابی کنند.

به عنوان مثال اگر شما کلید خود را زیر بالش کاناپه خانه خود گم کنید به کمک اپلیکیشن در آیفون خود می توانید ار محل آن مطلع شوید. هنوز اطلاعات مشخصی در مورد نحوه اتصال ایرتگزها به اشیاء در دسترس نیست اما اپل ممکن است ار حلقه، مواد چسبنده یا روش های مشابه استفاده کند. هنوز در مورد شکل و طراحی آنها نیز جزییاتی موجود نیست اما انتظار می رود که آنها مقاوم در برابر آب باشند.

در رابطه با شیوه شارژ شدن این وسیله شایعات مختلفی وجود دارد. آنها ممکن است از باتری قابل تعویض CR2032 یا باطری های قابل شارژ برخوردار باشند که می تواند توسط شارژر اپل واچ تغذیه شوند. هر لوازمی که گم می شود در نقشه موجود در اپلیکیشن My‌ map خود را نشان خواهد داد و در هنگام نزدیک شدن به وسیله نیز شما با صدای ویژه ای به سمت هدف راهنمایی می شوید.

1 نظر در مورد “انتظار می رود اپل ایرتگز در ماه اکتبر رونمایی شود

  1. اشتراک ها: تصاویری از ایرتگز در سطح وب منتشر شد که نشان از طراحی گرد دکمه مانندی را می دهد | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *