اندازه گیری مچ دست با استفاده از کاغذ قابل چاپ اپل برای انتخاب بند مناسب اپل واچ

اندازه گیری مچ دست با استفاده از کاغذ قابل چاپ اپل برای انتخاب بند مناسب اپل واچ

با رونمایی از اپل واچ سری ۶ و اپل واچ اس ای ، اپل دو بند جدید به نام های سولو لوپ (Solo Loop) و بریدد سولو لوپ (Braided Solo Loop) را معرفی کرد. این بند های جدید با ساعتهای اپل واچ سری ۴ به بعد سازگار نیستند و هیچ بند ، سگک و یا اتصال دیگری ندارند. در عوض ، آنها از یک بند با مواد کشسان با طرح کششی استفاده می کنند که به شما اجازه می دهد براحتی آن را روی مچ دست خود بکشید و یا از مچ خود بردارید. برای انتخاب بند مناسب اپل واچ با تکسنولی همراه باشید.


برای انتخاب بهترین سایز مچ دستتان اپل به مشتریان ۱۸ گزینه اندازه مختلف را برای تناسب کامل ارائه می دهد. این شرکت همچنین ابزاری قابل چاپ برای شما فراهم می کند که می توانید قبل از خرید یکی از بند ها ، برای اندازه گیری مچ خود آنرا چاپ کنید و مورد استفاده قرار دهید. این ابزار ساده ترین راه برای بررسی اندازه مناسب شما است.


خریدهای اخیر مشتریان اپل واچ نشان می دهد که بسیاری از کاربران به دلیل اشتباهات اندازه گیری ، اندازه های بیابینی گرفتند ، که باعث شده بند کاملا روی دست آنها تنظیم نشود. خوشبختانه ، اپل اکنون به شما اجازه می دهد در صورت نیاز فقط بند را برگردانید ، ولی با توجه به مشکلات تحریمی ایران و اینکه نمی توانید بند ها را جابجا کنیدبهتر است این راهنما را تا انتها بخوانید.

Screen-Shot-2020-09-26-at-7.41.13-PM-531x400-1

اگر چاپگر دستی ندارید ، اپل به شما توصیه می کند که مچ دست خود را به روش قدیمی ، با اندازه گیری متر پارچه ای یا استفاده از کاغذ و خط کش اندازه بگیرید. ما مجموعه ای از دستورالعمل های جداگانه را نیز برای کمک به شما در این زمینه گنجانده ایم.

چگونه می توان مچ دست خود را با استفاده از کاغذ قابل چاپ اپل اندازه گیری کرد:

اگر نوار اندازه گیری در دسترس نیست ، می توانید از ابزار قابل چاپ اپل برای تعیین اندازه بند سولو خود استفاده کنید. مراحل زیر را بترتیب انجام دهید تا به اندازه متناسب بند سولو برسید :

۱. در صفحه سفارش اپل برای اپل واچ (Apple Watch) از بین گزینه های بند های جداگانه ، گزینه سولو لوپ (Solo Loop) یا بریدد لوپ (Braided Solo Loop) را انتخاب کنید.
۲. در بخش “Band Size” ، روی گزینه “Start your band measurement” کلیک کنید.

Screen-Shot-2020-09-26-at-7.41.13-PM-531x400-1

۳. روی گزینه “Download the printable tool” کلیک کنید.

Screen-Shot-2020-09-26-at-7.41.13-PM-531x400-1

۴. در گزینه های چاپگر ، اطمینان حاصل کنید که صفحه برای چاپ روی ۱۰۰٪ تنظیم شده و گزینه scale to fit را نزده باشید.

Screen-Shot-2020-09-26-at-7.41.13-PM-531x400-1

۵. اکنون صفحه را چاپ کنید.
۶. برای اطمینان از درست بودن پرینت یک کارت اعتباری را در قسمت اندازه در صفحه چاپ شده قرار دهید و چک نهایی را انجام دهید.

Screen-Shot-2020-09-26-at-7.41.13-PM-531x400-1

۷. یک قیچی بردارید و قسمت اندازه گیری مچ دست را با دقت برش دهید.
۸. قسمت شش ضلعی برش خورده را روی مچ دست خود در جایی قرار دهید که معمولاً صفحه ساعت را داشته باشید ، سپس ابزار کاغذ را محکم به دور مچ دست خود بپیچید. اطمینان حاصل کنید که در این حالت احساس آرامش می کنید و کاغذ برش خورده به اطراف نمی لغزد.

۹. عددی که فلش ها به آن نشان می دهند اندازه بند شما است. اگر فلش ها به یک خط اشاره ندارند ، از بین دو عدد، عدد نزدیک به خط کوچکتر را انتخاب کنید.

Screen-Shot-2020-09-26-at-7.41.13-PM-531x400-1

1 نظر در مورد “اندازه گیری مچ دست با استفاده از کاغذ قابل چاپ اپل برای انتخاب بند مناسب اپل واچ

  1. اشتراک ها: چگونه سایز بند سولو لوپ مناسب مچ دست خود را با خط کش ، کاغذ و قلم اندازه گیری کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *