ال جی احتمالاً نمایشگرهای Pro Display XDR را خواهد ساخت که مجهز به چیپ های اپل سیلیکون می باشند

ال جی احتمالاً نمایشگرهای Pro Display XDR را خواهد ساخت که مجهز به چیپ های اپل سیلیکون می باشند

بر اساس ادعای یک نشت دهنده شناخته شده به نام @dylandkt شرکت ال جی در حال توسعه سه نمایشگر مختلف می باشد که قرار است در آی مک های ۲۴ اینچی آیمک ۲۷ اینچی و مدل ۳۲ اینچی که قرار است نمایشگر های حرفه‌ای Pro Display XDR مجهز به چیپ های اپل سیلیکون باشد را بسازد. این نشت دهنده سابقه بسیار خوبی را تا به حال برای پیش بینی محصولات اپل داشته است و بیشتر شایعات او به واقعیت پیوسته است.

او در اکانت توییتر خود او می‌گوید که در حال حاضر این نمایشگر ها بدون نام تولید می‌شود اما او اعتقاد دارد که این نمایشگرها به احتمال زیاد برای آیمک ها و نمایشگر حرفه‌ای XDR اپل به کار خواهد رفت. او اضافه می‌کند که نمایشگر های ۲۷ اینچی و ۳۲ اینچی به نظر می رسد که از پنل های مینی ال ای دی با نرخ تازه ۱۲۰ هرتزی که برای تکنولوژی پروموشن لازم است استفاده خواهند کرد.

گفته می‌شود که نمایشگر های ۳۲ اینچی از چیپ های اپل سیلیکونی که هنوز نوع آنها مشخص نیست استفاده خواهند کرد. علاوه بر این مارک گورمن از بلومبرگ نیز گزارش داده است که اپل در حال ساخت نمایشگرهای جداگانه‌ای می باشد که قیمت آنها ارزان تر از نمایشگر های گران قیمت XDR خواهد بود  که در حال حاضر با قیمت ۴۹۹۹ دلار به فروش می‌رسد.

اگر اطلاعات امروز درست باشد این نمایشگر ها برای سایزهای ۲۴ و ۲۷ اینچی به کار خواهد رفت. این اولین نمایشگر اکسترنالی خواهد بود که اپل تحت نام خود به بازار ارائه خواهد نمود. اطلاعاتی که امروز منتشر شده است شایعات قبلی را حمایت می‌کند که توسط راس یانگ ارائه شده بود که عقیده دارد که آیمک  ۲۷ اینچی با نمایشگر های مینی ال ای دی در سال ۲۰۲۲ ارائه می شوند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.