ال‌جی در حال آماده سازی تولید پنل های اولد برای آیپد های ۲۰۲۴ می باشد

ال‌جی در حال آماده سازی تولید پنل های اولد برای آیپد های ۲۰۲۴ می باشد

بر اساس گزارش جدیدی از منبع خبری ETNews شرکت ال جی در حال آماده کردن خود برای تامین پنل های صفحه نمایشگر اولد می باشد که قرار است در آیپد های آینده به کار روند. برای این منظور شرکت ال جی دست به توسعه تسهیلات خود در کارخانه پاژو واقع در کره جنوبی زده است. پیش بینی می شود که افزایش میزان تولید در ارتباط با نسل بعدی مدل های آیفون و آیپد چنین ضرورتی را ایجاد نموده است که اپل بخواهد تامین کننده های خود را در این زمینه را افزایش دهد.

تولید پنل های اولد برای آیپد ها فرصت جدیدی برای شرکت ال جی به وجود می‌آورد تا بتواند توانایی خود را در تولید پنل های صفحه نمایش با نسبت طول و عرض ویژه مودد استفاده در آیپد ها محک بزند. این در صورتی است که شرکت های رقیب نتوانسته اند پنل های اولد را در ابعاد مناسب مورد نظر اپل تولید کنند. از طرف دیگر شرکت BOE نیز گزارش شده  که قرار است به عنوان تامین کننده دیگری بخشی از پنل های اولد به کار رفته در مدل های جدید آیپد را تولید کند.

با توجه به این که نمایشگر های اولد قرار است که برای اولین بار در آیپد های سال آینده  به کار رود ال جی قصد دارد تا تولید انبوه این گونه پنل ها را در کارخانه پاژو در سال ۲۰۲۴ افزایش دهد. این در صورتی است که گزارش های دیگر نیز در جهت تایید این گزارش ادعا نمودند که آیپد های با نمایشگر های اولد در زمانی میان ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ به بازار می آیند.

در اوایل سال قبل شرکت ال جی به دلیل آنکه بخش تولید گوشی های همراه خود را به طور کامل متوقف نمود مجبور شد تا تولید پنل های ال سی دی برای آیفون را نیز متوقف کند. این شرکت از آن زمان تا به حال سرمایه‌ گذاری زیادی را در جهت تولید پنل های اولد به کار گرفته است و قرار است که با افزایش تسهیلات میزان تولید خود را در این مورد افزایش دهد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.