ال‌جی در حال ساخت پنل های اولد برای آیپد و مک بوک های آینده می باشد

ال‌جی در حال ساخت پنل های اولد برای آیپد و مک بوک های آینده می باشد

بر اساس گزارش جدیدی از منابع خبری The Elec شرکت ال جی در حال تولید پنل های اولد برای برای دو مدل آیپد و همینطور پنل های بزرگتر اولد برای اولین مک بوک های اولد می باشد که قرار است در سال ۲۰۲۵ بازار آید.  شرکت ساخت نمایشگر LG Display براساس گزارشات قرار است که پنل های اولد نسل ۸.۵ را برای اولین مک بوک های اولد اپل بسازد.  این وسیله گفته می‌شود که قرار است بر اساس زمانبندی تا سال ۲۰۲۵ آماده شود

ال جی از سال ۲۰۲۱ ساخت پنل های اولد نسل ۸.۵ را به عهده داشته است.  منبع خبری The Elec ادعا می‌کند که روند ارزشیابی این شرکت برای آن که استانداردهای لازم به دو سال زمان نیاز دارد. گزارش‌های قبلی نشان می‌دهد که کارخانه ال جی در بخش پاژوی کره جنوبی قرار است که برای تولید پنل های اولد به کار رفته در مدل های آیپد آینده و همینطور به عنوان بخشی از تامین پنل های اولد برای مدل های آینده آیفون به کار رود.  منبع خبری The Elec همچنین توضیح می دهد که ال‌جی قصد دارد که اولین پنل اولد نسل ۶ خود را برای مدل های آیپد ۱۱ اینچی و ۱۲.۹ اینچی بسازد که بر اساس زمان بندی قرار است زودتر از مک بوک های اول دبه بازار بیاید.

دیروز نیز آنالیست معتبر اپل مینگ چی کو در توییتی اعلام نمود که زمان رونمایی اولین مک بوک های اپل با نمایشگر اولد  بستگی به زمان رونمایی های آیپد های اولد ۱۲.۹ اینچی و ۱۱ اینچی دارد که قرار است تا سال ۲۰۲۴ به بازار بیاید. این ادعا تا حد زیادی با آنچه که در گزارش امروز آمده است همخوانی دارد .امید بر این است که شرکت ال جی در صورت تولید انبوه پنل های اولد LTPO برای آیپدها را در فاصله زمانی ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۴ آغاز کند. بعضی ها سال ۲۰۲۵ را زمان مناسبی برای رونمایی مک بوک های اولد می دانند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.