اشک شادی محبوبترین اموجی سال ۲۰۲۱ شناخته شد

اشک شادی محبوبترین اموجی سال ۲۰۲۱ شناخته شد

ایموجی اشک شادی هم چنان به عنوان محبوب ترین مورد استفاده در سطح جهان در سال ۲۰۲۱ شناخته شد. اینها داده هایی است که بر اساس شرکت Unicode Consortiu و لیستی که توسط این شرکت برای بهترین و محبوب ترین اموجی ها در سطح سال منتشر شده است در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

اموجی اشک شادی بر اساس این داده ها ۵ درصد از استفاده کل امواجی ها را به خود اختصاص داده است. اموجی بعدی که پس از اموجی اشک شادی بسیار استفاده شده ایموجی‌ قلب قرمز می باشد. از دیگر اموجی های محبوب در سال ۲۰۲۱ می توان به صورت خندانی که بر روی کف اتاق می غلتد، تامز آپ، صورتی که با صدای بلند گریه می کند ،  دستان به هم فشرده شده، صورتی که بوسه را فوت می کند، صورت با قلب قرمز، صورت با چشمان قلب نشان  و صورت همراه با لبخند که می توان  آنها را در زیر مشاهده نمود.

 😂 ❤️ 🤣 👍 😭 🙏 😘 🥰 😍 😊

در این مورد باید گفت که محبوب ترین اموجی ها در طول چند سال گذشته برای وسیله های ios و آندروید همچنان جای خود را حفظ کرده اند. به عنوان مثال ایموجی اشک شادی در چند سال اخیر همچنان به عنوان مشهورترین ایموجی مورد استفاده بوده و پس از آن اموجی های دیگری مانند صورتکی که با صدای بلند گریه می کند و قلب قرمز نیز از سال ۲۰۱۹ از جمله امدوجی هایی بودند که در سطح جهان بسیار مورد استفاده قرار گرفته اند.

اینها داده هایی است که توسط شرکت Unicode Consortium که داده های مربوط به میزان استفاده اموجی در سطح جهان را در دست دارد به اشتراک گذاشته شده است.  علاوه بر این مشخص شده که اموجی آتش از جمله معروف ترین اموجی‌های آب و هوا بوده و گل رز مشهورترین اموجی گیاه را تشکیل می دهد. از طرف دیگر پروانه در میان حشرات دیگر بیشترین استفاده را داشته است و به صورتک خرگوش از جمله مشهورترین ایموجی های پستانداران می باشد.

علاوه‌بر این کیک تولد مشهورترین اموجی در قسمت شیرینی ها محسوب می شود و نوشیدنی های گرم از جمله مشهورترین اموجی های در دسته نوشیدنی ها و در قسمت میوه جات توت ‌فرنگی بیشترین استفاده را به خود اختصاص داده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.