اشکالاتی در تولید صفحه های نمایش مینی ال ای دی می تواند بر روی تولید آیپد پرو های آینده تاثیر گذار باشد

اشکالاتی در تولید صفحه های نمایش مینی ال ای دی می تواند بر روی تولید آیپد پرو های آینده تاثیر گذار باشد

تامین کنندگان بر اساس گزارشات با مشکلاتی در ارتباط با تولید صفحه های نمایش مینی ال ای دی که قرار است در آیپد پرو های ۱۲.۹ اینچی به کار رود مواجه هستند. اپل انتظار می رود که دو مدل آیپد پرو جدید را در ماه آوریل رونمایی کند، اما حالا با گزارشاتی که اخیراً در ارتباط با اشکالات در تولید به صفحه های نمایش می ای دی بیرون آمده است هنوز مشخص نیست که آیا این کمبود ها بتوانند در رونمایی و تاریخ رونمایی آیپد پرو های آینده تاثیر داشته باشد یا نه.

این تکنولوژی جدید صفحه نمایش قرار است که برای اولین بار در آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی به کار برود.  تکنولوژی مینی ال ای دی صفحه نمایش نسبت به سایر صفحه های نمایش از کنتراست بسیار بهتری برخوردار باشد.

بر اساس گزارش بلومبرگ منابع متصل به چرخه تامین کنندگان می گویند که تولید پنل صفحه نمایش مینی ال ای دی با سرعت بسیار کندی انجام می‌شود و به این بدان معنی است که تعداد کمی از آنها توانسته است که تست های کیفیت را پشت سر بگذارد.  هنوز مشخص نیست که چند شرکت در حال تولید این صفحه های نمایش هستند، اما بلومبرگ می گوید که حداقل یک شرکت به طور کامل تولید را در این مورد متوقف ساخته است.

بلومبرگ ادعا می کند که اپل هنوز قادر است که در نیمه دوم آوریل ۲۰۲۱ صرف نظر از این کمبودها آیپد پرو ۱۱ اینچی و ۱۲.۹ اینچی را رونمایی کند. به هر حال مشکلات در تولید به این معنی است که ارسال و آماده سازی مدل ۱۲.۹ اینچی با آنچه که انتظار می‌رود متفاوت باشد.

این کاملاً بستگی به روند تولید این محصول دارد. مشکلات موجود در تولید تکنولوژی و صفحه نمایش مینی ال ای دی در کنار گزارش های دیگری می آید که نشان می دهند که اپل برای تولید آیپد های خود هم چنین مواجه با کمبود پردازشگر است که می تواند تا اواسط ۲۰۲۲ ادامه یابد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *