اسمارت واچ آینده ی فیسبوک چنین شکلی خواهد داشت

اسمارت واچ آینده ی فیسبوک چنین شکلی خواهد داشت

کمپانی متا که قبل از این به نام فیسبوک شناخته می‌شد بر اساس گزارشات در حال کار بر روی ساخت یک اسمارت واچ برای رقابت با اپل می باشد که در که از اوایل امسال روند آن آغاز شده است. این گزارش استی که بر اساس منبع خبری معتبر بلومبرگ با ارائه عکس هایی در این زمینه منتشر شده است.

این اسمارت واچ دارای طراحی می باشد که چندان تفاوت زیادی با اپل واچ ندارد اما کمی پهن تر و دارای کناره های منحنی تر می باشد. همچنین یک دوربین در قسمت پایین صفحه نمایش قرار گرفته است و دکمه های کنترل در بخش راست صفحه نمایش قرار گرفتند. بر اساس منبع خبری بلومبرگ این ساعت از بندهای قابل جدا شدن تشکیل شده است.

برخی از شایعات پیشین ادعا می کردند که این ساعت از نمایشگرهای قابل جدا شدن نیز بهره می برد و دارای دو دوربین برای گرفتن عکس و ویدیو و اشتراک گذاشتن آن در فیسبوک اینستاگرام و واتساپ طراحی شده است. یک دوربین در بخش جلویی صفحه نمایش برای تماس های ویدیویی به کار خواهد رفت. اما دوربین ثانویه در قسمت پشتی می توانددر موقعی که ساعت از بخش بند خود جدا میشود توسط کاربر برای گرفتن عکس های اطراف و مناظر به کار رود.

این وسیله بر اساس گزارشات از نوعی ارتباط اینترنتی بهره خواهد برد که احتیاج به گوشی همراه ندارد و سخت شخص دارنده قادر خواهد بود که از طریق این ارتباط اینترنتی با اپلیکیشن های واتساپ و مسنجر پیامهای خود را ارسال کند. همین طور انتظار می‌رود که ویژگی هایی از قبیل اندازه گیری فاکتور های سلامتی و پزشکی مانند مانیتور ضربان قلب نیز در این اسمارت واچ ها به کار رود.

شرکت متا که از طریق فیس بوک یک شبکه اجتماعی را هدایت می‌کند قبل از این نیز به فروش هدست های واقعیت مجازی اوکولوس نیز اقدام نموده است. اما این اسمارت واچ اولین وسیله همراه قابل پوشیدنی این شرکت خواهد بود. بر اساس شایعات این اسمارت واچ در اوایل ۲۰۲۲ معرفی خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.