استودیو دیسپلی نسخه کامل iOS 15.4 را اجرا می کند

استودیو دیسپلی نسخه کامل iOS 15.4  را اجرا می کند

بر اساس بررسی انجام شده توسط جان گرابر کارشناس منابع خبری  Daring Fireball استودیو دیسپلی در حال نسخه کامل  iOS 15.4 را بصورت نصب شده در خود دارد.  در بخش System Information،   گزینه Graphics/Displays وجود دارد که در آن جزییات نرم‌افزاری مربوط به استودیو دیسپلی قابل مشاهده می‌باشد و نشان می‌دهد که سیستم عامل iOS 15.4 را اجرا می‌کند. شماره ساخت نرم‌افزاری استفاده شده در این سیستم نیز مشابه با iOS 15.4 و iPadOS 15.4 می‌باشد و این نشان می‌دهد که استودیو سپی نسخه کامل نرم افزار iOS را در خود دارد.

نمایشگر استودیو دیسپلی از چیپ A13 اپل بهره مند می باشد. این چیپ مشابه چیپ های به کار رفته در مدل های آیفون ۱۱ و آیفون اس ای ۲۰۲۰ و آیپد نسل ایر ۹ می باشد. این چیپ  ۶ اسپیکر با صدای قوی و دوربین ۱۲ مگاپیکسلی اولترا واید با قابلیت سنتر استیج را تغذیه می کند.  در حالیکه وجود چیپ A13 نشان می دهد نسخه ای از نرم افزاری بروز شده اپل را اجرا می کند، اما جزییات کامل نرم افزاری استودیو دیسپلی تا به امروز نامشخص بوده است.

   از طرف دیگر اولین بررسی‌ها بر روی استودیو دیسپلی توسط برخی کاربران و متخصصان در سطح وب منتشر شده است  و نشان می دهد که بسیاری کارشناسان از کیفیت تصویر وب کمی که در استودیو  دیسپلی به کار رفته است نارضایتی هستند.  در این مورد گرابر یکی از کارشناس های تکنولوژی کیفیت دوربین وبکم را ناامید کننده و پایین می داند و معتقد است که قابلیت سنتر استیج در وب کم های این نمایشگر بسیار کند اجرا می شود.‌ از آنجایی که سیستم عامل استودیو دیسپلی iOS 14 می‌باشد اپل در به روز رسانی های بعدی کیفیت وب کم را در طی روند بروزرسانی ios بهبود خواهد بخشید. اما در این مورد اپل هنوز زمان بندی خاصی را برای آپدیت های بعدی سیستم نرم‌افزاری استودیو دیسپلی اعلام نکرده است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.