استند های استودیو دیسپلی قابل تعویض برای مدل‌های مختلف نمی‌باشند

استند های استودیو دیسپلی قابل تعویض برای مدل‌های مختلف نمی‌باشند

نمایشگر جدید استودیو دیسپلی با ۳ استند مختلف به فروش می‌رسد که شامل یک استند نرمال می باشد که دارای قابلیت مایل شدن و زاویه گرفتن است، استند دیگر دارای قابلیت مایل شدن و و تغییر ارتفاع بوده و گزینه  سوم گیره  VESA  می‌شود که دارای قابلیت های بیشتری برای تنظیم موقعیت می باشد.

اما آنچه که ذکر آن بسیار لازم است این است که این استند ها از آنجایی که در هنگام فروش به نمایشگر متصل شده‌اند قابل تعویض و به کارگیری برای مدل‌های مختلف نمی باشند. در هنگامی که شما می خواهید نمایشگر استودیو دیسپلی را سفارش دهید اپل با پیام هشداری به کاربر آگاهی می‌دهد که هر استند و پایه به نمایشگر خاص خود تعلق دارد و جدا شدنی نیست و همین طور قابل استفاده برای یکدیگر نمی باشد. بنابراین در هنگام خرید باید در انتخاب خود دقت لازم را به عمل آورید.

استند استاندارد و گیره آداپتور  VESA بدون هیچ گونه هزینه اضافی فقط با پرداخت همان ۱۵۹۹ دلار به همراه خود نمایشگر قابل خریداری می باشند. همینطور اگر شما نمایشگر استودیو دیسپلی با قابلیت نانو تکسچر را با قیمت ۱۸۹۹ دلار خرید کنید لازم نیست که برای استندها هزینه اضافی بدهید. استند نرمال می تواند تا حد ۳۰ درجه زاویه بگیرد، پنج درجه به سمت پایین و ۲۵ درجه به سمت بالا، اما استند تغییر زاویه و تغییر ارتفاع دارای قابلیت تغییر زاویه تا ۳۰ درجه بوده و همینطور امکان این وجود دارد که تا ۱۰۵ میلی متر ارتفاع آن را افزایش داد. استودیو دیسپلی به همراه مک استودیو از دیروز قابل پیش سفارش می باشد و از روز ۱۸ مارس اپل سفارش ها را به مشتریان ارسال خواهد کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.