از رویداد سالانه ۱۵ سپتامبر اپل چه انتظار هایی داریم

از رویداد سالانه ۱۵ سپتامبر اپل چه انتظار هایی داریم

 اپل چند روز پیش رسما کنفرانس غیر حضوری را برای رونمایی محصولات جدید خود اعلام کرد.  بر اساس شواهد موجود با توجه به بحران سلامتی و بهداشت امسال این کنفرانس بدون حضور گزارش گران و حضار انجام خواهد شد. انتظار می رود اپل از پیش قسمت های جداگانه ای را برای معرفی محصولات خود تهیه نماید.

در سال ۲۰۲۰ اپل بدلیل بحران کنونی محصولات زیادی را رونمایی نکرده است. بنابراین محصولات زیادی در انتظار معرفی می باشند. این رویداد به نظر می رسد بیشتر روی معرفی اپل واچ های جدید و یک مدل آیپد جدید متمرکز باشد که به نظر می رسد آیپد ایر ۴ باشد.

گزارش های موجود نشان می دهد که اپل واچ های امسال دارای ویژگی های جدیدی هستند مانند اندازه گیری میزان اکسیژن خون و استفاده از ویژگی جدیدی که به اپل واچ کاربر اجازه می دهد که مانند کلید دیجیتالی عمل نموده و فرمان هایی مانند باز و  بسته  کردن اتومبیل و روشن و خاموش کردن آن را از طریق اپ CarKey انجام دهد.

آیپد جدیدی که قرار است در کنفرانس ۱۵ سپتامبر اپل معرفی شود بر اساس گزارشات به نظر می رسد که  از طراح مشابه با آیپد پرو با صفحه نمایش تمام صفحه برخوردار باشد که در آن دکمه هوم حذف گردیده و تاچ آی دی به دکمه پاور منتقل شده است.

گر چه شواهد حاکی از رونمایی همین دو محصول است اما هنوز احتمال این نیز وجود دارد که در کنفرانس ۱۵ سپتامبر اپل مدل های آیفون ۱۲ نیز معرفی شوند.  انتظار داریم آیفون امسال در سه سایز مختلف ارائه شوند. مدل آیفون ۱۲ که مدل مقرون بصرفه تر زیرمجموعه است در  سایز های ۵.۴ و ۶.۱ ارائه خواهد شد. مدل ۵.۴ اینچی در میان  کوچک ترین مدل آیفونی است که اپل تا به حال ارائه نموده است. مدل ۶.۷ اینچی بزرگ ترین مدل آیفون است که تا به حال معرفی شده است.

تمام مدل ها انتظار می رود به صفحه نمایش تمام صفحه و فیس آی دی و تکنولوژی ترودپس برای سیستم دوربین مجهز باشند و دارای تکنولوژی ۵ جی خواهند بود. آیفون های امسال همچنین از طراحی مشابه با آیپد پرو برخوردار خواهند بود که دیگر کناره های منحنی ندارد. طراحی با کناره های منحنی از بعد از آیفون ۶  در مدل های آیفون بکارگرفته شده است. در حقیقت آیفون های جدید طراحی مشابه آیفون ۴ را خواهند داشت که از کناره های مسطح برخوردار است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *