از اپل واچ سری هفت چه انتظارهایی داریم

از اپل واچ سری هفت چه انتظارهایی داریم

چند هفته‌ای بیشتر به زمان رونمایی اپل واچ های سری ۷ به همراه مدل های جدید آیفون ۱۳ بیشتر نمانده است. به نظر می‌رسد با توجه به گزارشات و شایعات موجود این یکی از مهمترین تغییرات طراحی باشد که تا به حال در چند سال اخیر در اپل واچ دیده شده است.

البته لازم به ذکر است که انتظار آن نمی‌رود که در مدل‌های امسال ویژگی‌های پزشکی جدیدی به این وسیله اضافی شود. البته ممکن است که حسگرهایی در حال حاضر توسط اپل در این وسیله ها اعمال شود ولی کاربرد آنها در چند سال دیگر عملی شود. اما شایعات متعددی وجود دارد که نشان می دهد اپل واچ های سری ۷ از طراحی های عمده طراحی برخوردار خواهند شد.

بر این اساس اپل واچ های سری بعدی دارای طراحی مسطح می باشند که آنها را شبیه به الگوی طراحی مدل های آیفون ۱۲ و آیپد پرو های جدید می کند. رندرهای نشتی که بر اساس طراحی ها و ترسیم های اتوکد رسم شده اند یک نوع طراحی آیفون ۱۲ و منحنی های مربوط به آن را نشان می دهد. همین طور در قسمت تاج دیجیتالی این بخش نازک تر شده است و طراحی حفره های اسپیکر در قسمت چپ ساعت تغییراتی را نیز در این شکل نشان می دهد.

جان پروسر نشت دهنده شناخته شده عقیده دارد که  اپل واچ  های جدید دارای فریم های صفحه نمایش باریک تر خواهد بود و از یک نوع طراحی روشن کننده تصویر بهره خواهد برد که باعث می شود که صفحه نمایش در سطح نزدیکتری قرار گرفته و روشنایی بیشتری را ایجاد کند. علاوه بر این مدل های جدید انتظار می رود که در اندازه های ۴۱ میلیمتری و ۴۵ میلیمتری ارائه شوند که اندکی بزرگتر از اندازه های رایج ۴۰ میلیمتری و ۴۴ میلیمتر می باشند. بر اساس شایعات اندازه مدل ۴۵ میلیمتری از اندازه صفحه نمایش ۱.۸ اینچی برخوردار خواهد بود.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.