از آیپد ۱۰.۸ اینچی اپل یا آیپد ایر ۳ چه انتظارهایی داریم

از آیپد ۱۰.۸ اینچی اپل یا آیپد ایر ۳ چه انتظارهایی داریم

 اپل انتظار می رود یک مدل آیپد ۱۰.۸ اینچی را در نیمه دوم ۲۰۲۰ رونمایی کند. این در حالی است که هنوز مناظره هایی در مورد این که چه مدلی قرار است معرفی شود هنوز وجود دارد. به عبارت دیگر هنوز مشخص نیست آیپد بعدی آیپد نسل هفتم است یا آیپد ایر ۳. آیپد ایر برای آخرین بار در مارچ ۲۰۱۹ به عنوان ایر ۲ به بازار آمد و اپل آیپد ارزان تر خود را در سپتامبر همان سال بروز رسانی کرد.

تحلیل گر مینگ چی کو در این مورد پیش بینی می کند که آیپد استراتژی مشابه آیفون اس ای را در پیش خواهد گرفت که مطابق با آن استراتژی تولید آیپد ارزان تر با طراحی قدیمی تر و خصوصیات فنی  که بروز شده اند می تواند در مورد آیپد بعدی نیز مورد استفاده قرار گیرد. از سوی دیگر تصاویری از دفترچه راهنمای نشت شده ای که چندی پیش منتشر شد این احتمال را تقویت می کند که آیپد بعدی از سری مدل های ایر باشد.

اما در مورد زمان رونمایی باید گفته تحلیل گر مینگ چی کو در ماه می پیش بینی کرد که زمان رونمایی آیپد بعدی که می تواند نسل جدید آیپد باشد یا آیپد ایر در نیمه دوم سال ۲۰۲۰ اتفاق می افتد. اما جان پروسر با جزییات دقیق تر پیش بینی می کند که اپل در طی یک رویداد خبری در ماه سپتامبر آیپد بعدی را رونمایی خواهد کرد. در مورد خصوصیات ظاهری یاید گفت که بر اساس شایعات اپل در حال ساخت آیپد هایی با صفحه نمایش ۱۰.۸ یا ۱۱ اینچی می باشد.

از جمله تغییرات دیگری که از آیپد های نسل جدید انتظار می رود کاهش فریم های صفحه نمایش و حذف دکمه صفحه اصلی خواهد بود. صفحه نمایش نیز احتمالا از نوع مشابه بکار رفته در آیپد پرو یعنی لیکویید رتینا می باشد. همین طور تصاویر اخیر  منتشر شده مشخص ساخت که اپل احتمالا قابلیت تاچ آی دی را به دکمه پاور الحاق خواهد نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *