ارسال صفحه های نمایش مینی ال ای دی برای مک بوک پرو های جدید انتظار می رود تا کوارتر سوم ۲۰۲۱ آغاز شود

  ارسال صفحه های نمایش مینی ال ای دی برای مک بوک پرو های جدید انتظار می رود تا کوارتر سوم ۲۰۲۱ آغاز شود

شرکت تامین کننده صفحه های نمایش اپل Global Lighting Technologies بر اساس گزارشات ارسال قطعات صفحه نمایش مینی ال ای دی را برای مک بوک پرو ها در کوارتر سوم ۲۰۲۱ شروع خواهد کرد. این گزارش توسط دیجی تایمز منتشر شده است. البته در حال حاضر جزئیات خلاصه شده‌ای از این گزارش منتشر شده است ولی گزارش کامل تر آن به زودی منتشر خواهد شد که دارای جزئیات بیشتری در این مورد خواهد بود.

بر اساس شایعات و گزارش های قبلی اپل قرار است که مک بوک پرو ۱۶ اینچی و مک بوک پرو ۱۴ اینچی را با صفحه های نمایش مینی ال ای دی و همینطور با اعمال چیپ‌های ام یک به روز رسانی کند. این نوت بوک ها انتظار می رود که از لحاظ برای ظاهر نیز تغییراتی را متحمل شوند که شامل مسطح شدن برخی از قسمت های بالایی و پایینی و همینطور اضافه شدن پورت های بیشتر می باشد که از این جمله می‌توان که بازگشت پورت های HDMI، SD  و همینطور کابل پاور مگنت اشاره نمود.

شایعات همچنین به این مطلب اشاره دارند که بخش تاچ بار به طور کلی از این مدل های آینده حذف خواهد شد و به جای آنها دکمه‌های فیزیکی فانکشن به کار خواهد گرفت شد.

صفحه‌های نمایش مینی ال ای دی که برای اولین بار اپل آن را در آیپد پرو های جدید خود به کار برده است دارای روشنایی بیشتر و همینطور کانتر است بالاتری بوده که قرار است بر اساس این پیش بینی ها در آینده نزدیک در مدل های مک بوک پروی نسل بعدی به کار بروند. چندین منبع نیز ادعا نمودند که مدل های مک بوک پرو جدید در کوارتر دوم ۲۰۲۱ معرفی خواهد شد. اما نشت دهنده معروف و صاحب نام جان پروسر اخیراً ادعا نموده است که حداقل یک مدل مک بوک پروی جدید در کنفرانس WWDC که قرار است هفته بعد برگزاری شود رونمایی خواهد شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *