ارسال سفارشات هوم پاد مینی به اوایل دسامبر موکول شد

ارسال سفارشات هوم پاد مینی به اوایل دسامبر موکول شد

سفارش برای جدید ترین بلندگوی اسمارت اپل به نام هوم پاد مینی از جمعه گذشته آغاز شده است و تاریخ ارسال محموله ها به اوایل دسامبر موکول شده است. اولین موج پیش سفارش های هوم پاد مینی انتظار می رفت که  تا روز دوشنبه یعنی ۱۶ نوامبر به دست مشتریان برسد، اما با وجود برخی تاخیر ها در چرخه تولید این وسیله انتظار برخی تاخیر ها برای رنگ خاصی نیز وجود خواهد داشت.

به عنوان مثال سفارش هوم پاد مینی از طریق پرداخت آنلاین وب سایت اپل با انتخاب رنگ خاکستری فضایی تاریخ ارسال و تحویل محموله را بین ۲ دسامبر و ۹ دسامبر از طریق ارسال اکسپرس دریافت خواهد کرد، اما از طریق ارسال عادی تاریخ دریافت محموله بین ۳ دسامبر تا ۱۰ دسامبر خواهد بود.

اما برای رنگ سفید تاریخ ارسال بین ۲۴ نوامبر تا ۲ دسامبر با ارسال اکسپرس خواهد بود و برای ارسال عادی این تاریخ از ۲۵ نوامبر تا ۳ دسامبر در نظر گرفته خواهد شد. تفاوت بین زمان ارسال محموله بین رنگ های سفید و خاکستری فضایی می تواند نشان از واقعیت باشد که رنگ خاکستری فضایی از محبوبیت بیشتری در میان سفارش های موجود برخوردار می باشد.

از طرف دیگر این تفاوت در ارسال محموله بین رنگ های سفید و خاکستری می‌تواند به دلیل برخی مشکلات در چرخه تولید محصول برای مدل خاصی نیز باشد. بنابراین اگر شما به دنبال خرید هوم پاد مینی هستید و می خواهید آن را هر چه زودتر تحویل بگیرید بهتر است رنگ سفید را انتخاب نمایید.

لازم به ذکر است پیش سفارش برای مدل های آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ پرو مکس از روز جمعه گذشته آغاز شده و از آنجایی که تقاضا برای سفارشات به حد کافی بوده است برخی رنگ های آیفون ۱۲ مینی ۲۵۶ گیگ و همین طور برخی رنگ ها و ظرفیت های آیفون ۱۲ پرو مکس تا اواخر نوامبر یا اوایل دسامبر به دست مشتریان نخواهد رسید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *