ارسال سفارشات برخی مدل‌های اپل واچ های سری ۷ دچار تاخیر تا ماه نوامبر خواهد شد

ارسال سفارشات برخی مدل‌های اپل واچ های سری ۷ دچار تاخیر تا ماه نوامبر خواهد شد

در حالی که پیش سفارش اپل واچ های سری ۷ از پیش آغاز شده است، برخی از گزینه ها و مدل های اپل واچ بر اساس گزارش مشتریان زماان های ارسال بسیار طولانی‌تری را حتی تا نوامبر در زمان خرید این محصول در فروشگاه آنلاین اپل در ایران متحده دریافت می کنند.

در میان این گزینه‌ها که زمان تاخیر طولانی متحمل آنها شده است مدل هایی از اپل واچ باشد که دارای جنس فولاد ضد زنگ و آلومینیوم می باشد. برخی از مشتریان نارضایتی خود را بدین گونه اعلام کردند که اپل در ارتباط با برخی از پیکربندی های سری ۷ و همینطور لیست قیمت ها قبل از مرحله پیش سفارش جزئیات کامل را ارائه ننموده است که باعث می شود برخی افراد مجبور شوند در زمان انجام پیش سفارش تمام این انتخاب ها را انجام دهند که باعث بروز برخی مشکلات خواهد شد.

برای مشتریانی که زمان ارسال اپل واچ های سری ۷ برای برخی از گزینه ها و پیکربندی ها مطابق تاریخ مورد دلخواه آنها نیست احتمالاً می توانند در فروشگاه های نزدیک اپل در نزدیک محل زندگی خود در زمانی که فروش رسمی این محصول آغاز گردید آن ها دریافت کنند. قیمت اپل واچ های سری ۷ برای مدل های از جنس آلومینیوم از ۳۹۹ دلار و برای مدل‌های فولاد ضد زنگ ۶۹۹ دلار و برای مدل های تیتانیوم از ۷۹۹ دلار ذکر شده است.

اپل نهایتاً صفحه اپل واچ استودیو را به روزرسانی نمود که به کاربران برای انتخاب گزینه های مختلف نظیر اندازه، بند، نوع کیس کمک خواهد نمود و همین طور صفحه دیگری برای مقایسه گزینه های مختلف طراحی شده است که اپل امروز آن را برای اپل واچ های سری ۷ به روز رسانی کرد. بر اساس اعلام این شرکت اپل واچ های سری ۷ از روز جمعه  ۱۵ سپتامبر در دست مشتریان در سراسر جهان قرار خواهد گرفت.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.