ارسال بیشتر سفارش های آیپد مینی ۶ به طور تخمینی به ماه نوامبر موکول می ‌شود

ارسال بیشتر سفارش های آیپد مینی ۶ به طور تخمینی به ماه نوامبر موکول می ‌شود

اپل در روز جمعه هفته گذشته سفارش های آیپد مینی ۶ را وب‌سایت خود آغاز نمود. اولین سفارش ها قرار است که تا جمعه این هفته به دست مشتریان برسد. اما آنهایی که تا بحال برای سفارش هنوز اقدام نکرده و منتظر خواندن نظرها و بررسی های در اینترنت در مورد این وسیله می باشند، اگر در حال حاضر به سفارش این وسیله اقدام کنند به احتمال زیاد باید برای رسیدن این محصول به دستشان کمی بیشتر صبر کنند، چرا که از حالا به بعد سال سفارشات برای آیپد مینی ۶ در ایالات متحده و برخی از کشورهای دیگر به ماه نوامبر موکول می‌شود.

به عنوان مثال برای آیپد مینی وای فای با ظرفیت ۲۵۶ با رنگ صورتی در وب سایت اپل ارسال تخمینی ۳ تا ۴ هفته را نظر گرفته است. اما برای رنگ بنفش و درست با همین مشخصات مشتریان باید ۴ تا ۶ هفته منتظر دریافت وسیله خود باشند. اما بیشتر رنگ ها و گزینه های مختلف آیپد مینی ۶ در ۴ تا ۶ هفته به دست مشتریان خواهد رسید.

درست مانند بقیه محصولات اپل در زمانی که فروش محصولی در دسترس عموم قرار می‌گیرند امکان دارد که طولانی شدن زمان ارسال سفارشات نتیجه کمبود تامین و قطعات باشد تا اینکه بخواهد نتیجه تقاضای بسیار بالا برای این محصولات باشد. اما از طرفی آیپد مینی یکی از وسایلی بود که در رویداد اپل به عنوان یکی از محصولات قابل توجه مطرح شد که دارای خصوصیات جدید از قبیل صفحه نمایش ۸.۳ اینچی و بدنه دوباره طراحی شده به مانند آیپد ایر  می باشد.

آیپد مینی جدید همچنین تنها آیپدی می باشد که با آخرین چیپ بیونیک A15 مجهز شده است. علاوه بر این وسیله اخیر دارای یک دوربین جلویی ۱۲ مگاپیکسلی که دارای قابلیت Center Stage می باشد. این خصوصیات جدید همگی باعث خواهد شد که علاقه‌مندان بخواهد برای خرید این وسیله با تقاضای زیاد اقدام می کنند. علاوه بر این بررسی و تحلیل این وسیله از امروز به وسیله سایت های مختلف در اینترنت منتشر شده است که علاقه مندان می توانند قبل از خرید این وسیله برای آشنا شدن بیشتر با آن به آن مراجعه کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.