ارسال اپل واچ سری ۷ علی رغم وجود برخی مشکلات تولید اواخر ماه جاری شروع می شود

ارسال اپل واچ سری ۷ علی رغم وجود برخی مشکلات تولید اواخر ماه جاری شروع می شود

بر اساس یادداشتی که مینگ چیکو تحلیلگر اپل به تازگی برای سهام داران منتشر نموده است اپل موفق شده که مشکلات مربوط به تولید اپل واچ سری ۷ را برطرف نموده و تولید انبوه این مدل از اواسط تا انتهای این ماه شروع می شود. هنوز امید آن وجود دارد که بر اساس زمان بندی های مشخص شده به دست مشتریان برسد.

اپل واچ سری ۷ از طراحی جدید با ظاهر فلت و مسطح برخوردار است یعنی  مشابه آنچه که در طراحی های جدید آیپد پرو و مدل های آیفون ۱۲ قبلاً دیده ایم. بر اساس نظر مینگ چیکو اپل واچ های جدید به علت برخی از تاخیرات ناشی از اعمال برخی تغییرات در طراحی این مدل در مرحله تولید با بروز مشکلاتی مواجه است.

به خصوص مدل‌های جدید بر اساس گزارشات دارای پنل‌های نمایشگر بادوام تر میباشد و از آنجایی که در مرحله ساخت آنها از مراحل متراکم سازی مواد با تکنولوژی بالا تحت روند (LIPO) استفاده شده است از بدنه مقاوم تری برخوردار می باشند. همین‌طور اپل برای تولید این مدل ها از مراحل تولید متفاوتی برای ساخت پنل های اولد استفاده کرده است تا در هزینه آنها صرفه‌جویی به عمل آید. در این مورد اپل  از تامین کننده هایی مانند شرکت ال جی، دیسپلی، یانگ پونگ و جبیل استفاده کرده است.

خبر خوب آن است که اپل توانسته است به مشکلات مربوط به برخی از ماژول های پنل های صفحه نمایش را حل کند. هر دو منبع خبری نیکی آسیا و بلومبرگ قبل از این گزارش داده بودند که به علت وجود برخی پیچیدگی ها و مشکلات در زمینه تولید اپل واچ های سری ۷ ممکن است با تأخیر هایی در مرحله تولید همراه شوند. به خاطر همین بود که گورمن در گزارش جدید خود اعلام نمود که ممکن است برخی از مدل های اپل واچ در مقادیر  محدودی در زمان سفارش ها و ارسال مشتریان موجود باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.