ارزش سهام اپل در آستانه اعلام نتایج درآمد این شرکت در هفته آینده در بالاترین مقدار خود قرار گرفت

ارزش سهام اپل در آستانه اعلام نتایج درآمد این شرکت در هفته آینده در بالاترین مقدار خود قرار گرفت

ارزش سهام اپل در بالاترین مقدار خود یعنی در حد ۱۳۹ دلار بعد قرار گرفت. این افزایش درست قبل از این که اپل بخواهد گزارش درآمد اول ۲۰۲۱ خود را اعلام کند صورت گرفت. بسیاری از تحلیل گران پیش بینی می کنند  درآمد سه ماه اپل به دلیل فروش بالای آیفون ۱۲  و رونمایی محصولات جدید خود در این کوارتر از مرز  صد میلیون دلار بگذرد . 

همین طور رونمایی محصولات جدیدی مانند ۳ مدل مک های اپل سیلیکون، هوم پاد مینی، و آیپد ایر ۲ با طراحی جدید از جمله محصولاتی بودند که به افزایش سهام شرکت کمک نموده است. علاوه بر این سرویس خدماتی +Fitness که در ماه قبل آغاز به کار کرد و می تواند با دیگر خدمات اپل در برنامه Apple One ترکیب شود نیز از جمله قابلیت های جدیدی است که اپل در خدمات خود اضافه نموده است. 

 امسال با توجه به اینکه بسیاری از افراد و مشتریان مجبور به کار در محیط خانه و همینطور یادگیری و همینطور ارتباط با دیگران از خانه می باشند باعث شده است که میزان فروش آیپد و مک تا حد زیادی افزایش یابد. از طرف دیگر محصولات اپل در طول ایام تعطیلات از جمله محصولاتی هستند که بیشتر مشتریان برای دادن هدیه آنها را خریداری می‌کنند که این خود به افزایش میزان تقاضا و فروش محصولات این شرکت منجر شده است.

 گزارش درآمد اپل در چهارشنبه ساعت ده و نیم بعد از ظهر به وقت پاسیفیک اعلام خواهد شد و در ادامه آن مدیرعامل اپل تیم کوک به همراه مدیر بخش محصولات اپل لوکا ماستری در ساعت ۲ بعد از ظهر به وقت پاسیفیک کنفرانسی را تشکیل خواهند داد. درآمد سه ماهه  کنونی اپل ۹۱.۹۸ میلیارد دلار است در کوارتر اول ۲۰۲۰ اعلام گردید. به نظر می‌رسد با محصولات بیشتری که در کوارترهای اول و دوم ۲۰۲۱ اپل بازار ارائه خواهد کرد شاهد افزایش بیشتری در ارزش سهام اپل باشیم.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.