ادوب پریمیر راش حالا به طور کامل مک های M1 را ساپورت می کند

ادوب پریمیر راش حالا به طور کامل مک های M1 را ساپورت می کند

شرکت ادوبی امروز به روزرسانی عمده‌ای را برای نرم افزار پریمیر راش منتشر نمود که بر اساس آن این برنامه به طور کامل می‌تواند می تواند چیپ های M1 حمایت کند و در کنار آن نیز برخی به روزرسانی های جزئی برای نرم افزارهای پریمیر راش و پریمیر پرو نیز اعمال شده است.

پریمیر راش اپلیکیشن ویرایش ویدیوی شرکت ادوبی می باشد که برای انجام ویرایش های سریع و ساده کار را برای کاربران بسیار راحت می کند. این بروزرسانی برای اپلیکیشن پریمیر راش همچنین افزایش سرعت و عملکرد و همینطور سایر بهبود رسانی ها این برنامه در کامپیوترهای رومیزی که از چیپ های M1 استفاده می‌کنند را به همراه دارد.

کامپیوتر هایی مانند مک بوک ایر، مک بوک پرو ۱۳ اینچی  مک مینی که اپل چندی پیش رونمایی کرده همگی دارای چیپ های M1 هستند و بنابر آن کاربران می توانند با سرعت بیشتری کارهای خود را به انجام برسانند.

پریمیر راش همچنین منوی زمینه جدیدی را برای بخش تایم لاین اضافه کرده است کاربران می توانند از حالا به بعد با ضربه زدن بر یک ویدیو کلیپ این منوی زمینه بر روی بخش تایم لاین ظاهر می شود که با استفاده از آن می توان یک کلیپ را به بخش های مختلف تقسیم، دو برابر و یا حذف نمود.

علاوه بر آن کاربران می‌توانند با زدن بر روی ویدیو کلیپ اگر دارای بخش صوتی باشد آن را در صورت دلخواه از بخش ویدیوی جدا کنند. همینطور در قابلیت ریست نیز تغییراتی انجام شده است که به کاربران اجازه می دهد که تمام تنظیمات رنگ، بخش صوتی، و همینطور بخش های ترانسفرم را به حالت اولیه یا ریست برگردانند.

از طرف دیگر اپلیکیشن پریمیر پرو دارای بخش پیش نمایش های Lumetri شده است. این پیش نمایش های Lumetri قادرند که یک فریم از سکانس‌ها و تامب نیل ها جاری را نشان دهند که کاربر را قادر می‌سازد که بتواند کلیه تغییرات را قبل از اعمال تایید نهایی به صورت پیش نمایش مشاهده کرده و در صورت دلخواه تغییرات لازم را به صورت نهایی ذخیره کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *