ادوبی برنامه های پریمیر و فتوشاپ المنتس ۲۰۲۲ را منتشر نمود

ادوبی برنامه های پریمیر و فتوشاپ المنتس ۲۰۲۲ را منتشر نمود

شرکت ادوبی امروز نسخه جدیدی از برنامه فتوشاپ المنتس و پریمیر المنت که از جمله نرم افزار ویرایش ویدیو و عکس و قیمت مقرون به صرفه نسبت به نسخه اصلی می باشند را برای کاربران غیر حرفه ای که فقط نیاز به استفاده از ابزارهای ویرایشی ساده را دارند منتشر نمود.

برای برنامه فتوشاپ المنتس ۲۰۲۲ ویژگی جدیدی را به نام Sensei-powered معرفی نمود که قادر است یک تصویر را به یک اثر هنری تبدیل کند. تنها با یک کلیک کاربر می تواند افکت های الهام گرفته توسط کارهای هنری معروف و یا استیل های هنری شناخته شده را به عکس های خود اعمال کند و سپس نتیجه را نیز بر اساس سلیقه خود تنظیم کند.

ادوبی برنامه های پریمیر و فتوشاپ المنتس ۲۰۲۲ را منتشر نمود

شرکت ادوبی همچنین های آورلی های متحرک مانند snowflakes و sparkles را اضافه نمود که می تواند به عکس ها اضافه شود.  علاوه بر این امکان اضافه شدن فریم های انیمیشنی متحرک نیز وجود دارد.  این افکت ها می تواند به صورت فرمت MP4s ذخیره شده و به‌عنوان یک فرمت ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود.

ادوبی برنامه های پریمیر و فتوشاپ المنتس ۲۰۲۲ را منتشر نمود

علاوه بر این با ابزار وارپ warp کاربر می تواند عکس ها را به صورت خودکار تغییر شکل دهد تا بتوان آنها را در درون یک آبجکت و یا شکل گرافیکی قرار دهد. به عنوان مثال تصویر می تواند دور تا دور یک فنجان قهوه را بپوشاند  و یا حتی می تواند در داخل فریم های یک عینک آفتابی برای ایجاد یک افکت سرگرم کننده و جالب توجه به کار رود. علاوه بر این قابلیت جدید دیگری به نام Guided Edits اضافه شده است که کاربر یک سری از ادیت های مختلف را می‌تواند در روی عکس های خود به کار ببرد.

برای برنامه پریمیر المنتس ۲۰۲۲ شرکت ادوبی قابلیت جدیدی را اضافه کرده است که می تواند ویدیو ها را مناسب فرمت شبکه های اجتماعی تغییر اندازه دهد در حالی که بیشتر المنت های مهم موجود در ویدیو را با حفظ نسبت مناسب نگه دارد.این قابلیت برای کلیپ هایی ایده‌آل می باشد که دارای اشیای و آبجکت های متحرک مانند مهمانی تولد یک بچه و یا یک روند رویداد ورزشی می باشد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.