احتمال می رود آیفون اس ای جدید با حمایت ۵ جی تا سال ۲۰۲۲ معرفی شود

احتمال می رود آیفون اس ای جدید با حمایت ۵ جی تا سال ۲۰۲۲ معرفی شود

 بر اساس شایعات حاصل از منابع معتبر  آیفون اس ای جدید را ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۲ روانه بازار نکند. اما آیفون اس ای جدید با حمایت ۵ جی و سیستم دوربین دوتایی و صفحه نمایش بزرگ تر خواهد بود.

بر اساس اظهارات متخصص صفحه نمایش راس یانگ اول در بهار ۲۰۲۱ آیفون اس ای جدید را معرفی نخواهد کرد. اما به جای آن در بهار ۲۰۲۲ نسخه جدید آیفون اس ای با قابلیت های پیشرفته به بازار عرضه خواهد شد.

کسانی که می توانند تا بهار ۲۰۲۲ منتظر بمانند احتمالا از مزایای قابلیت های پیشرفته برخوردار خواهند شد. یانگ می گوید آیفون اس ای جدید از تکنولوژی ۵ جی برخوردار بوده و  از صفحه نمایش ۶.۰۶ اینچی برخوردار خواهد بود و همچنین سیستم دوربین دوتایی به قابلیت های آن اضافه خواهد شد.

احتمالا این مدل جدید آیفون اس ای از حس گر تاچ آی دی برخوردار می باشد. اما هنوز جزییات نظیر حسگر اثر انگشت یا اندازه فریم صفحه نمایش وجود ندارد. یانگ همین طور پیش بینی می کند که آیفون ۱۳ دارای صفحه نمایش پروموشن ۱۲۰ هرتز خواهد شد که می تواند مقدار نرخ تازه صفحه نمایش را بر اساس دما تغییر دهد.

آیفون ۱۳ ممکن است از تکنولوژی تلفیقی تاچ برای صفحه نمایش برخوردار باشد. این بدان معنی است که بجای یک لایه نورانی از از پانل اولد استفاده خواهد کرد. این می تواند از ضخامت پنل بکاهد و مقدار هزینه های ساخت را نیز کاهش دهد.

این متخصص صفحه نمایش همین طور ادعا می کند که آیفون ۱۳ مینی و مدل های آیفون ۱۳ از خصوصیات دوربین و اندازه حس گر مشابه با آیفون ۱۲ پرو مکس برخوردار خواهند بود. این اندازه حس گر دوربین در مدل های دیگر نیز وجود خواهد داشت.

همین طور یانگ می گوید شرکت  تولید کننده صفحه نمایش چینی boe به ال جی خواهد پیوست تا صفحه نمایش مدل های ۶.۱ اینچی را عهده دار شود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *