احتمال رونمایی ایرتگز و آیپد پرو جدید در ماه مارس

احتمال رونمایی ایرتگز و آیپد پرو جدید در ماه مارس

یکی از نشت دهنده های شناخته شده می گوید که وسیله ردیابی ایرتگز که مدت زیادی است شایعه تاخیر احتمالی در رونمایی آن می‌رود، شاید زودتر از آنچه که تصور می رود به بازار عرضه شود.  او همین طور اضافه می‌کند که احتمال زیادی وجود دارد که آیپد پرو جدید را نیز با طراحی متفاوت را در ماه مارس از اپل ببینیم.

آمار موجود نشان می دهد که سه ماهه تعطیلات اخیر برای اپل  موفقیت آمیز ترین و مشغول ترین سه ماه های تاریخ این کمپانی به حساب می آید. اما هنوز به نظر می‌رسد که این شرکت بخواهد برای بهار چند محصول جدید را به بازار نیز معرفی نماید.

این  نشست دهنده معروف می گوید که هنوز قابلیت و انتظار آن را داریم که ایرتگز در ماه مارس روانه بازار شود. ذکر این نکته لازم است که جان پروسر تا به حال سابقه بسیار درخشانی در زمینه پیش بینی درست مدت زمان رونمایی محصولات جدید اپل را تاکنون داشته است.

وقتی که طرفداران او در پاسخ به توییت منتشر شده توسط این نشر دهنده،  در مورد احتمال رونمایی محصولاتی مانند آیپد پرو سوال کردند، او جواب داد که تا آنجایی که می‌داند آیپد پرو جدید نیز برای مارس آماده رونمایی خواهد شد.

در طول ۱۸ ماه اخیر اطلاعات ضد و نقیضی در مورد رونمایی احتمالی ایرتگز منتشر شده است، به طوری که پروسر و سایر نشان دهنده ها پیشنهاد می کنند آن ها اعتقاد دارند که ایرتگزها از قبل آماده رونمایی هستند، ولی اپل به دلایل پندمیک هنوز از معرفی آنها خودداری می کند.

بر اساس داده‌های موجود ایرتگز ها که وسایل ردیابی برای پیدا کردن اشیا روزمره کاربران می‌باشند به کاربران کمک خواهد کرد که از طریق اپلیکیشن Find Myدر آیفون شان بتوانند موقعیت اشیا گم شده خود را پیدا کنند.

اپل اخیراً برای اینکه بعدها متهم به استراتژی‌های ضد رقابتی نشود در آخرین به روز رسانی سیستم عامل آیفون خود به سایر وسایل غیر از اپل نیز اجازه می دهد که از این قابلیت استفاده کنند.  در این مورد هدفون های کوچک شرکت بلکین اولین وسیله هایی هستند که می توانند از این سیستم اپل استفاده کنند.

منبع 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.