احتمال برگزاری رویداد اپل برای ماه آوریل بجای ۲۳ مارس

احتمال برگزاری رویداد اپل برای ماه آوریل بجای ۲۳ مارس

جان پروسر اعلام کرد که رویداد اپل نه در آوریل بلکه در  ماه مارس برگزار خواهد شد. چندین منبع موثر دیگر اعلام کردند که مراسمی در روز ۲۳ مارس برای معرفی برخی از محصولات جدید اپل برگزار خواهد شد. در حالیکه داریم به تاریخ اعلام شده نزدیک‌تر می‌شویم باید گفت که بر اساس آنچه که احتمال می رود دو محصول ایرپاد ۳ و ارتگز از جمله محصولاتی هستند که در این رویداد بر اساس این شایعات معرفی خواهد شد.

اما جان پراسر می‌گوید که این رویداد در ماه آوریل برگزار می شود بدون اینکه هیچ گونه توضیحات دیگری را ارائه کند. در حالی که چند روزی به این مراسم باقی نمانده است او تارخ جدیدی را برای این مراسم معرفی می‌کند.

اپل هم چنان ممکن است که این مراسم را با تأخیر برگزار کند و یا اینکه حتی ممکن است که این مراسم اصلاً برگزار نشود. اما برخی از گمانه زنی ها هنوز می گویند که برخی از محصولات جدید اپل بر اساس سوابق سال‌های گذشته در این ماهها معرفی خواهند شد. این شرکت قبل از این چندین محصول را که شامل آیپد ۱۰.۲ اینچی بود را در طی یک هفته کنفرانس خبری معرفی نمود.

از طرف دیگر از آنجا که این کنفرانس ها و مراسم ها به صورت ویرچوال و بدون حضار برگزار خواهد شد دلیلی برای هرگونه تأخیر آن دیده نمی شود. البته اگر این مراسم از قبل ضبط شده باشد دیگر به خود اپل بستگی دارد که چه موقع بخواهد ویدیو را در دسترس عموم قرار دهد.

اما اگر محصولی قرار است که به زودی اعلام شود بسیار برای اپل غیر معمول است که بخواهد آن را تغییر دهد. گزارش‌های در مورد ایرپاد ۳ ادعا می کرد این محصول تا پاییز امسال عرضه نخواهد شد نیز توسط برخی از منابع منتشر شد. اما اپل هنوز می تواند در این مراسم آیپد نسل بعد و محصول جدید ایرتگز را معرفی کند.

منبع  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *