آی مک ۲۷ اینچی مینی ال ای دی با نمایشگرهای پروموشن در اوایل ۲۰۲۲ به بازار می آید

آی مک ۲۷ اینچی مینی ال ای دی با نمایشگرهای پروموشن در اوایل ۲۰۲۲ به بازار می آید

بر اساس ادعای تحلیلگر شناخته شده راس یانگ که ارتباط نزدیکی با تامین کننده های صفحه های نمایشگر دارد، اپل قصد دارد در اوایل ۲۰۲۲ آیمک ۲۷ اینچی خود را معرفی کند. یانگ به مکرومرز یادآور شد که نمایشگر ۲۷ اینچی  کامپیوترهای آیمک دارای تکنولوژی بت لایتینگ مینی ال ای دی خواهد بود و احتمالاً از تکنولوژی XDR نیز حمایت خواهد کرد. یانگ اضافه می کند که آی مک ۲۷ اینچی دارای نمایشگر های با تکنولوژی پروموشن خواهد بود که اجازه می دهد تا صفحه نمایش نرخ تازه سازگار میان ۲۴ هزار ۱۲۰ هرتز را حمایت کند.

  در حال حاضر او جزئیاتی در ارتباط با رزولوشن این صفحه های نمایش ارائه نداده است. اما آی مک های ۲۷ اینچی کنونی دارای رزولوشن ۵K می باشند. اپل برخی محصولات دیگر را با نمایشگرهای مینی ال ای دی را تاکنون معرفی نموده است که شامل آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی که در اوایل امسال معرفی شد و مک بوک پرو های ۱۴ و ۱۶ اینچی که در این هفته به تازگی رونمایی شدند.

یانگ انتظار دارد که اپل هم چنان بخواهد صفحه ‌ نمایش های مینی ال ای دی را در وسیله های جدید آی مک های جدید نیز به کار ببرد. لازم به ذکر است که راس یانگ تا به حال پیش بینی های بسیار دقیقی را در ارتباط با شایعات مرتبط با صفحه های نمایش ارائه داده است. او به تازگی پیش بینی نمود که آیپد مینی از نمایشگر ۸.۳ اینچی برخوردار خواهد شد و پیش‌بینی دیگر او این بود که مک بوک پرو های جدید از نمایشگرهای پروموشن بهره مند خواهند شد که هر دوی آنها درست از آب درآمد.  او ۲۵ سال تجربه تحلیل در صنعت صفحه نمایش  و ارتباط بسیار نزدیکی با چرخه تامین کننده های صفحه نمایش دارد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.