آی مک های ۲۷ اینچی نسل بعدی به زودی وارد چرخه تولید می شوند

آی مک های ۲۷ اینچی نسل بعدی به زودی وارد چرخه تولید می شوند

بر اساس گزارش جدیدی از دیجی تایمز تامین کننده های اپل  قطعات لازم برای تولید آی‌مک ۲۷ اینچی با نمایشگر مین ال ای دی را شروع کرده‌اند. البته گفته می‌شود که تعداد این سفارش ها در حال حاضر محدود می باشد و هیچگونه اطلاعات بیشتری در این زمینه در دسترس نیست.

اما این گزارش احتمالاً به ارسال قطعات جداگانه ای که برای تامین کننده های عمده اپل برای مونتاژ نهایی آیمک ۲۷ اینچی لازم است اشاره می کند. تاکنون شایعات زیادی در ارتباط با آی مک ۲۷ اینچی جدید اپل با نمایشگر مینی ال ای دی منتشر شده است که ادعا می کنند در نیمه اول ۲۰۲۲ این وسیله به بازار عرضه خواهد شد. بر اساس ادعای آنالیست و تحلیلگر امور نمایشگرهای صنعتی راس یانگ که سابقه بسیار خوب و ارتباط بسیار نزدیکی با تامین کننده های اپل دارد آیمک ۲۷ اینچی جدید از تکنولوژی پروموشن حمایت خواهد نمود و می‌تواند نرخ های تازه متنوعی را تا ۱۲۰ هرتز حمایت کند که به اجرای روان تر محتوا منجر می شود.

علاوه بر این یک نشت دهنده شناخته شده در توییتر نیز به نام Dylandkt که دارای سابقه بسیار خوبی در پیش بینی محصولات اپل را دارد ادعا نمود که آی مک ۲۷ اینچی جدید دارای طراحی مشابه با آی مک های ۲۴ اینچی می باشد که در اوایل امسال به بازار ارائه شد، اما در سری رنگ های تیره تر ارائه می شود. او در این مورد اضافه می‌کند که آیمک های جدید به چیپ های مشابه با M1 Pro و M1 Max اپل که در مک بوک پرو های ۱۴ و ۱۶ اینچی به کار رفته است مجهز خواهد بود.

تا به حال آی مک ۲۷ اینچی یکی از وسایلی است که هنوز اپل آنها را به چیپ های اپل سیلیکون ارتقا نداده و در حال حاضر از چیپ های های اینتل در آن ها استفاده می شود.  علاوه بر این وسایل دیگری از اپل مانند مک مینی فوق پیشرفته و مک پرو تاور نیز از جمله وسایلی هستند که هنوز به چیپ های اپل سیلیکون مجهز نشده‌اند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.