آی مک های پروهای جدید در ۲۰۲۲ با چیپ های M1 Pro و M1 Max و صفحه نمایش ۲۷ اینچی به بازار می آیند

آی مک های پروهای جدید در ۲۰۲۲ با چیپ های M1 Pro و M1 Max و صفحه نمایش ۲۷ اینچی به بازار می آیند

نسل بعدی آی مک بر اساس گزارش ها در حال ساخت می باشد و به نام آی مک پرو نام گذاری خواهد شد. اینها ادعاهایی است که نشت دهنده شناخته شده Dylandkt در آخرین نوشته های خود مطرح ساخته است. این وسیله دارای همان چیپ‌های M1 Pro و M1 Max می باشد که اپل اخیراً در مک بوک پرو های جدید خود آن ها را به کار برد.

گفته می شود که اپل نام پرو را برای جدا کردن این آی مک از آی مک ۲۴ اینچی به کار خواهد برد که در اوایل سال اخیر به بازار ارائه شد و از آنجایی که این وسیله از چیپ های پیشرفته M1 Pro و M1 Max استفاده خواهد کرد اپل نام این وسیله را با نام پرو نام گذاری خواهد کرد. این نشت دهنده ادعا می‌کند که آیمک های نسل بعدی از صفحه نمایش های مینی ال ای دی ۲۷ اینچی با تکنولوژی پروموشن بهره مند خواهند شد.

برخی از شایعات قبلی نیز بر این مطلب تاکید داشتند که آیمک های جدید از نمایشگر های بزرگ تری برخوردار خواهد شد و برخلاف آی مک ۲۴ اینچی، آی مک پرو از فریم های تیره در اطراف صفحه نمایش بهره خواهد برد که تا حد زیادی باریک شده‌اند. از لحاظ طراحی این وسیله شباهت زیادی به آیمک های ۲۴ اینچی خواهد داشت و نمایشگرهای پیشرفته تر pro display XDR.  البته بر اساس گزارشات اپل ویژگی فیس آیدی را نیز در این وسیله مورد آزمایش قرار داده اما هنوز به طور کامل این ویژگی تایید نشده است.

مدل پایه آی مک نسل بعدی از از ۱۶ گیگابایت رم ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی برخوردار خواهند شد و تمام مدل ها از از یک پورت hdmi پورت sd و چندین پورت تاندربولت و USB-C مشابه با مک بوک پرو های جدید بهره خواهند برد. همینطور گفته می شود که اپل پورت های دیگری نظیر پورت اترنت و پرت پاور آداپتور نیز را در بین وسیله اضافه خواهد نمود. بر اساس ادعای این نشان دهنده آی مک های جدید از دو هزار دلار به بالا قیمت گذاری خواهند شد که قرار است در نیمه دوم ۲۰۲۲ به بازار بیایند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.