آی مک با صفحه بزرگتر در دست احداث است

آی مک با صفحه بزرگتر در دست احداث است

شایع است که مدل های جدید آیمک شامل مدل های جدید اپل سیلیکون می توانند با اندازه های جدید برای صفحه نمایش همراه باشد. این مطلب را یکی از نشت دهنده های با سابقه اما بازنشسته پیش بینی می کند.

بنابر گفته او حداقل یکی از مدل های آینده آیمک پتانسیل داشتن صفحه نمایش بزرگتر از ۲۷ اینچ را دارد. در حال حاضر اپل برای مشتریان آی مک دو سایز مختلف را عرضه می‌کند، یکی از آنها دارای اندازه کوچکتر ۲۱.۵ اینچی و نسخه دیگر ۲۷ اینچی می باشد.

او در توییتی که انتشار داد به حداقل یک مدل جدید از آیمک اشاره می کند که احتمالاً دارای اندازه صفحه نمایش بزرگتری خواهد بود. این نشت دهنده به‌طور ضمنی به بزرگتر بودن احتمالی  صفحه نمایش های آینده آیمک اشاره می کند. اما در ادامه از تایید اینکه کلمات او  بتواند همچنان معنایی داشته باشد خودداری می کند.

به هر حال این نشت دهنده در حال حاضر فعالیت چندانی نداشته و به نظر می‌رسد که این خبر او نیز چندان با واقعیت نزدیک نباشد. بر اساس گزارشات قبلی گفته می‌شود که اپل در حال کار بر روی دو مدل آیمک با طراحی جدید و چیپ های اپل سیلیکون می باشد که احتمالاً از لحاظ طراحی دارای کناره های کوتاه و ظاهری شبیه به صفحه نمایش پیشرفته Pro Display XDR خواهد بود.

در اوایل ماه جاری نیز گزارشاتی نشان می‌دهد که یک مدل های آیمک ۲۴ اینچی شاید در میان آیمک های جدید آینده باشد. همین طور نشانه‌هایی از تغییرات در سخت افزار این مدل های جدید قابل پیش‌بینی است. اما باید گفت در همین ماه بود که اپل برخی از پیکربندی های آی مک ۲۱ اینچی را از روند تولید خارج نمود و آن را هم از وبسایت خود برداشت. در ادامه نیز به طور رسمی اعلام نمود که تولید آی مک پرو را متوقف نموده است. اگر اپل بخواهد اندازه صفحه نمایش را بیشتر کند همچنین باید  رزولوشن صفحه نمایش را نیز افزایش بدهد تا بتواند به سطح رزولوشن رتینا و مورد استاندارد اپل برسد.

منبع 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.