آی مک اپل سیلیکون منتشر نشده به وسیله یک گزارشگر فاش شد

آی مک اپل سیلیکون منتشر نشده به وسیله یک گزارشگر فاش شد

ای مک هنوز منتشر نشده اپل که احتمال می رود از چیپ اپل سیلیکون برخوردار است از طریق انتشار گزارش خبرنگاری که در شرکت Xcode Crash کار می‌کرد فاش شد.

از آنجایی که اپل مک خود را قصد دارد تا آنجا که ممکن است با استقلال کامل تولید کند، گزارش ها و شایعات نشان دهد یکی از محصول های بعدی که در این لاین قرار است چیپ های اپل سیلیکون را دریافت کند آی مک خواهد بود.

بر اساس گزارشات اپل در حال حاضر در حال ساخت دو مدل مک های همه کاره می باشد که با پردازشگرهای ARM کار خواهند کرد و قرار است جانشین آی مک های ۲۱.۵ و ۲۷ اینچی شود. در کنار این شایعات موجود یک  مدل آی مک با چیپ ARM نیز از طریق یکی از گزارش‌های شرکت Xcode فاش شد.

این گزارش شامل اسکرین شاتی از نوعی اختلال در یکی از اپلیکیشن هایی می شد که در هنگام اجرا بروی آی مک با چیپ ARM منهدم شده است. از آنجایی که اپل حال حاضر آی مک هایی با چی به اپل سیلیکون را نمی‌فروشد می‌توان گفت که این فایل از یک مدل هنوز منتشر نشده گرفته شده است.

براساس گزارشات موجود آی‌ مک های که قرار است به زودی بیایند یکی از بزرگترین تغییراتی است که اپل از لحاظ طراحی خارجی در اکوسیستم محصولات خود در ۲۰۲۱ خواهد داد.

شایع است که این مک ها دارای طراحی مشابه با نمایشگرهای فوق پیشرفته Pro Display XDR را دارد و می‌تواند در رنگ های سبز و آبی در اختیار مشتریان قرار گیرد. جزئیات مربوط به این آی‌مک ها هنوز به طور کامل مشخص نیست، اما برای مثال برخی از شایعات پیشنهاد می کند که اپل در حال ساخت مدل ۲۴ اینچی است که قرار است جایگزین مدل ۲۱.۵ اینچی شود.

هنوز هیچ گونه گزارش دقیقی در مورد تاریخ احتمالی رونمایی آی مک های جدید نیست، اما برخی از نشانه ها می تواند نشانگر رونمایی این محصول در اواخر ۲۰۲۱ باشد. آیا شاهد انقلاب کارایی و قدرت در این محصول پرطرفدار اپل ، همانند اتفاقی که در مک بوک m1 رخ داد خواهیم بود؟ 

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *