آیپد m۱ برای یک مشتری خوش شانس زودتر از موعد رسید

آیپد m۱ برای یک مشتری خوش شانس زودتر از موعد رسید

علی‌رغم اینکه هنوز اپل بر اساس زمانبندی ارسال آیپد پرو های جدید  را به طور  رسمی شروع نکرده است، یک مشتری خوش شانس توانسته است که زودتر از موعد آیپد پرو ام یک ۱۲.۹ اینچی را دریافت کند.

این کاربر در سایت ردیت اعلام نمود که آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی خود را از طریق فروشگاه تک فروشی نبراسکا مارت خریداری نموده است. این کاربر ردیت می گوید که آنها سفارش خود را درست همان لحظه که پیش سفارش این محصول آغاز شد انجام دادند و پس از آن این فروشگاه به آنها اطلاع داده است که آیپد شان برای تحویل آماده است.

البته هنوز اپل به طور رسمی این محصول را به مشتریان ارسال نکرده است. اپل می‌گوید که آیپد پرو جدید و آی مک ام یک در نیمه دوم می برای ارسال مشتریان آماده خواهد بود. تا حد زیادی احتمال می رود تاریخ ۲۱ مه زمانی باشد که اپل این محصول را برای موصل مشتریان ارسال نمایند.

هنوز بررسی و تحلیل های رسمی برای آیپد پرو m۱ منتشر نشده است چه برسد به آنکه مشتریان بخواهند افکار و بازخورد اولیه خود را نسبت به این محصول برروی به منتشر کنند. این مشتری می گوید که صفحه نمایش مینی ال ای دی رتینا XDR با دارا بودن رنگهای سیاه بسیار پررنگ و کنتراست بسیار بالا کیفیت خیره کننده ای را نشان می دهد. او از طریق ارسال دو ویدیو سعی می کند که به آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی خود را در معرض دید بقیه قرار دهد.

همینطور در کنار این تصاویر و ویدیو ها شاخص آنتوتو که شاخصی برای تست عملکرد می باشد نیز به همراه ان نوشته منتشر شده است و نشان می‌دهد که آیپد پرو نسبت به مدلهای سال قبل تا حد بسیار بالایی سریع تر می باشد. امتیازهای گیگبنج نیز قبل از این در هفته اخیر منتشر شد نشان می داد که آیپد پرو های جدید ۵۰ درصد از نسل های قبلی سریع تر هستند.

برخی از مشتریان که در ۳۰ آوریل برای آیپد پرو جدیدی سفارش خود را انجام داده‌اند در حال حاضر نوتیفیکیشن “آماده سازی برای ارسال” را روی سفارشات خود دریافت کرده اند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *