آیپد پرو نسل بعدی با قابلیت شارژ وایرلس آیپد ایر ۵ و آیپد ۱۰ در ۲۰۲۲ به بازار می آیند

آیپد پرو نسل بعدی با قابلیت شارژ وایرلس آیپد ایر ۵ و آیپد ۱۰ در ۲۰۲۲ به بازار می آیند

بر اساس گزارش جدیدی از مارک گورمن اپل خود را آماده می‌کند مدل های آیپد خود در ۲۰۲۲ را معرفی کند که شامل یک آیپد با خصوصیات استاندارد آیپد ایر و آیپد پرو می باشد.

او در آخرین خبرنامه خود اعلام می کند که آیپد جدید در ۲۰۲۲ از یک طراحی به روز رسانی شده و قابلیت شارژ وایرلس برخوردار خواهد بود و علاوه بر آن یک مدل جدید برای آیپد ایر و یک مدل جدید برای مدل آیپد استاندارد ارائه می شود به روز رسانی آیپد استاندارد امسال به روزرسانی نسبتاً متعادلی را به خود پذیرفت که در آن چیپ های سری A13، قابلیت تروتون و دوربین سلفی ۱۲ مگاپیکسلی با قابلیت مرکزیت صحنه برای تماس های ویدیویی ارائه شد.

در این مورد باید گفت که اپل از سال ۲۰۱۷ هر سال برای آیپد معمولی خود یک مدل جدید را ارائه می کند و در آن لحاظ خصوصیات فنی تغییرات و ارتقای کمی را اعمال می‌کند که بتواند قیمت آن را پایین نگه دارد. بنابراین مدل جدیدی که قرار است در ۲۰۲۲ نیز ارائه شود از این امر مستثنی نخواهد بود. شایعات اولیه در این مورد پیش‌بینی می‌کنند که آیپد نسل ۱۰ دارای طراحی نازک با بدنه شبیه به آیپد ایر ۳ و نمایشگر بزرگتر خواهد بود.  اما این پیش بینی برای آیپد های امسال به وقوع نپیوست.

از طرف دیگر برای آیپد ایر پیش‌بینی می‌شود که از نمایشگر های اولد ساخت سامسونگ برای سال ۲۰۲۲ استفاده شود و اما بر اساس برخی گزارش ها  آیپد های نسل بعدی از نمایشگر های ال سی دی استفاده خواهند کرد. از لحاظ خصوصیات پیش‌بینی می‌شود که آیپد ایر نسل ۵ بسیار شبیه به آیپد مینی های کنونی باشد که دارای چیپ سری A15 قابلیت ارتباط اینترنت ۵ جی می‌باشند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.