آیپد پرو می‌تواند از نمایشگر اولد با تکنولوژی پروموشن در سال ۲۰۲۳ یا ۲۰۲۴ استفاده کند

آیپد پرو می‌تواند از نمایشگر اولد با تکنولوژی پروموشن در سال ۲۰۲۳ یا ۲۰۲۴ استفاده کند

بر اساس گزارش جدید از یک منبع کره ای به نام The Elec اپل قصد دارد که دو مدل آیپد جدید را با نمایشگر های کم مصرف اولد LPTO در سال ۲۰۲۳ یا ۲۰۲۴ به بازار معرفی کند. در حالیکه آیپد پرو از سال ۲۰۱۷ از تکنولوژی پروموشن برخوردار بوده است این وسیله تنها می تواند دامنه محدودی از نرخ تازه را میان ۲۴ تا ۱۲۰ حمایت کند.

از آنجا که در مدل های آیفون ۱۳ پرو امسال صفحه از نمایش گر های بهبود رسانی شده با دامنه نرخ وسیع استفاده شده این احتمال را بوجود می آورد که اپل از نمایشگر های اولد بخواهد در آیپد های آینده استفاده کند که این نمایشگرها قادر خواهند بود دامنه وسیعتری از نرخ تازه را از ۱۰ هرتز تا ۱۲۰ هرتز حمایت کنند.

تحلیلگر شناخته شده اپل مینگ چیکو در یادداشتی که به سهام داران این شرکت نوشت اعلام نمود که اپل قصد خود را برای ساخت آیپد ها آینده مجهز به نمایشگر های اولد در سال ۲۰۲۲ فعلاً متوقف نموده است. در این مورد او بیان نمود که وجود برخی از مشکلات مهندسی در تولید قطعات مربوط به این نمایشگرهای پیشرفته باعث شده است که اپل فعلاً از اعمال آنها در آیپد های آینده صرف نظر کند.

اما در ادامه این یادداشت بیان می‌کند که اپل در حال تحقیق و بررسی می باشد تا بتواند تا سال ۲۰۲۳ و یا بعد از آن بتواند از این نمایشگرهای پیشرفته و کم مصرف در آیپد پرو ها نیز بهره جوید. ذکر این نکته لازم است که در ماه جولای کارشناس و مشاوره در تامین نمایشگرهای پیشرفته در چرخه تامین کنندگان به نام راست یانگ ادعا نمود که اولین آیپد با نمایشگر های اولد می ‌تواند تا سال ۲۰۲۳ به بازار معرفی شود.

یانگ تا به حال پیش بینی های دقیق و درستی را در ارتباط با محصولات آینده اپل ارائه داده است. برای مثال اخیراً پیش بینی نموده بود که آیپد مینی جدید از نمایشگرهای ۸.۳ اینچی برخوردار خواهند شد و این پیش بینی او درست از آب درآمد. بنابراین باید منتظر بود تا گزارش های آیندع در ارتباط با به کارگیری نمایشگرهای پیشرفته اولد در آیپد های آینده جزئیات بیشتری مشخص سازند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.