آیپد پرو مینی ال ای دی در ماه آوریل وارد مرحله تولید می‌شود و آیپد ایر OLED در سال

آیپد پرو مینی ال ای دی در ماه آوریل وارد مرحله تولید می‌شود و آیپد ایر OLED در سال

تحلیل گر اپل مینگ چی کو اظهار داشت که تولید انبوه آیپد پرو مینی ال ای دی شایع شده در اواخر آوریل شروع خواهد شد و در ادامه آن اپل قرار است که در سال ۲۰۲۲ آیپد ایر مجهز به صفحه نمایش OLED را نیز رونمایی کند.

این تحلیلگر پیش بینی های خود را در ارتباط با مینی ال ای دی به روز رسانی کرد و بیان نمود که آیپد پرو اولین این محصول اپل خواهد بود که از تکنولوژی صفحه نمایشگر استفاده خواهد کرد و قرار است که تا نیمه اول ۲۰۲۱ به بازار آید. او می گوید بر اساس آخرین نظرسنجی ها و روند تولید کنونی و کیفیت موجود استانداردهای بالا، اپل را به جایی رسانده است که این شرکت بتواند برای تولید انبوه آیپد های مینی ال ای دی در اواخر آوریل کار خود را شروع کند.

بلومبرگ در روز چهارشنبه گزارش کرد که تبلت های جدید شامل مدل ۱۲.۹ اینچی مینی ال ای دی در ماه آوریل معرفی خواهد شد.  منبع خبری دیجیتال نیز به همین تاریخ اشاره کرده است.

در ادامه این تحلیل گر پتانسیل لازم را برای الحاق صفحه های نمایشگر OLED در آیپد های لاین ۲۰۲۲ می‌بیند. اگرچه مینی ال ای دی به عنوان خصوصیت اصلی تبلت های پیشرفته اپل اضافه خواهد شد. از طرف دیگر پیش‌بینی می‌شود که تکنولوژی OLED  در ابتدا برای آیپد ایر به کار رود و ممکن نیست که بتواند برای آیپد پرو های پرچمدار استفاده شود.

این تحلیل گر در ادامه پیش بینی های خود می گوید که بر اساس آخرین نظرسنجی های صنعتی اگر آیپد بتواند در ۲۰۲۲ مجهز به نمایشگر های OLED شود بیشتر در آیپد های میان رده اپل استفاده خواهد شد. در حالی که آیپد پرو های بالارده اپل همچنان از صفحه های نمایشگر ال ای دی استفاده خواهند کرد.

درحالی که تکنولوژی OLED چندین مزیت را نسبت به مینی ال ای دی به همراه دارد این تکنولوژی ممکن است گزینه مطلوبی برای تولید انبوه و به کار رفتن آن در کالاهای پرفروش نباشد، زیرا که این نوع تکنولوژی از دوام و چرخه حیاتی پایینی برخوردار است.

منبع  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *