آیپد پرو مینی ال ای دی بک لایت انتظار می رود تا اوایل ۲۰۲۱ به بازار آید

آیپد پرو مینی ال ای دی بک لایت انتظار می رود تا اوایل ۲۰۲۱ به بازار آید

گزارشات پیش بینی می کنند اپل تا اوایل سال ۲۰۲۱ از تکنولوژی مینی ال ای دی بک لایت در مک بوک های پیشرفته خود بهره خواهد گرفت. همین طور احتمال می رود آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی با بهره گیری از این تکنولوژی مینی ال ای دی نیز متعاقبا در آن بازه زمانی به بازار عرضه شود. اوپتو به همراه اپستین دو کمپانی هستند که قرار است تولید قطعات لازم برای ساخت مینی ال ای دی را به عهده گیرند.

بر اساس گزارشات شرکت اوسرام شروع به ساخت قطعات از اوایل سال ۲۰۲۱ خواهد کرد. و برای مک بوک پرو های نسل بعدی که قرار است تا نیمه سال ۲۰۲۱ به بازار آید نیز این کمپانی قرار است به تولید چیپ های لازم بپردازد. همین طور منبع معتبر دیجی تایمز ادعا می کند آیپد پرو های با تکنولوژی مینی ال ای دی در اوایل ۲۰۲۱ به بازار معرفی خواهند شد.

بر این اساس برای هر واحد آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی ۱۰۰۰۰ مینی ال ای دی لازم است. بر اساس منابع حاصل از مینگ چی کو اپل برای تولید مینی ال ای دی های لازم برای آیپد پرو های نسل جدید به بیش از یک تولید کننده احتیاج دارد. تا بحال اپیستار به عنوان اولین تولید کننده قطعات مینی ال ای دی برای اپل شناخته می شد اما کمپانی های دیگری نیز نظیر اوسرام انتظار می رود به این صف تولید بپیوندند.

مینگ چی کو هم چنین ادعا می کند که مک بوک های با تکنولوژی مینی ال ای دی به جای ۲۰۲۱ تا پایان سال ۲۰۲۰ به بازار معرفی خواهند شد. به خصوص برای تولید مک بوک پرو های مینی ال ای دی انتظار می رود کمپانی اوسرام اوپتو به عنوان تولید کننده قطعات مطرح باشد. این در حالی است که این کمپانی برای اپل واچ و آیفون ساخت ال ای دی های بک لایت را به عهده داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *