آیپد پرو با نمایشگر مینی ال ای دی در بهترین حالت قبل از آوریل رونمایی نخواهد شد

آیپد پرو با نمایشگر مینی ال ای دی در بهترین حالت قبل از آوریل رونمایی نخواهد شد

منابع متصل به چرخه تامین کننده های اپل عقیده دارند که این شرکت تقریباً نیمی از سفارش های مربوط به ساخت صفحه های نمایشگر مینی ال ای دی را در ارتباط با یکی از تامین کننده ها به خود اختصاص داده است و مطلب دیگر اینکه آیپد پرو با این تکنولوژی در کوارتر دوم ۲۰۲۱ احتمال آماده خواهد شد.

چندین منبع از چرخه تامین کنندگان به دیجی تایمز گفتند که آیپد پرو مینی ال ای دی ۱۲.۹ اینچی بیش از نیمی از ظرفیت سفارش های شرکت Epistar را به خود اختصاص داده است. در همان گزارش این منبع خبری ادعا می کند که ارسال این وسیله احتمالاً در کوارتر دوم ۲۰۲۱ انجام خواهد شد.

در کنار ابهاماتی که در ارتباط با تاریخ رونمایی این وسیله مطرح هست از طرف دیگر هنوز مشخص نیست که آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی تنها مدلی می‌باشد که از این تکنولوژی برخوردار باشد. اما به نظر می‌رسد که اپل این مدل را قبل از همه برای اعمال این تکنولوژی انتخاب کند.

تحلیل گر میگ مینگ چی کو در ۲۰۲۰ ادعا نمود که اپل در نیمه اول ۲۰۲۱ اولین وسیله مینی ال ای دی خود را احتمالاً در فرم آیپد پرو به بازار عرضه می کند اما این ادعای خود در ماه نوامبر آن تغییر داد.

همین طور گزارش هایی وجود دارد که ادعا می کند که مک بوک پرو مینی ال ای دی نیز ممکن است در اواخر ۲۰۲۱ احتمالاً به بازار بیاید. لازم به ذکر است که منبع خبری دیجی تایمز نیز منبع خوبی برای اطلاعات از چرخه تامین‌کنندگان اپل می باشد، اما سابقه خوبی برای پیش بینی تاریخ رونمایی و عرضه محصولات اپل به بازار تاکنون نداشته است. بنابراین این گزارشات اخیر را باید با کمی تردید در نظر گرفت و منتظر ماند تا گزارش های دیگری از منابع موثق تر آن را پررنگ تر کند.

منبع  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *