آیپد پروی بعدی ممکن است دارای لوگوی بزرگ شیشه ای اپل با قابلیت شارژ وایرلس باشد

آیپد پروی بعدی ممکن است دارای لوگوی بزرگ شیشه ای اپل با قابلیت شارژ وایرلس باشد

در سال پیش تحلیلگران معتبری مانند مارک گورمن و دبی بو از بلومبرگ گزارش دادند که اپل در حال آزمایش بر روی آیپد پروی جدیدی می باشد که بدنه بخش پشتی آن تمام شیشه ساخته خواهد شد تا شارژ وایرلس را امکان پذیر سازد. گورمن در نسخه جدیدی از خبرنامه خود می گوید که آیپد پرو جدید اتتظار می‌رود که در سال ۲۰۲۲ بازار ارائه شود.

در حالی که بر اساس گزارشات و شایعات انتظار می‌رود مهم ترین ویژگی در آیپد پرو های بعدی قابلیت شارژر وایرلس باشد، منبع خبری ۹to5Mac امروز گزارش داد که اپل از اعمال طرح بدنه پشتی تمام شیشه ای به دلیل آنکه در تست های مختلف از شکنندگی بسیار بالایی برخوردار بوده است منصرف شده و به جای آن پروتوتایپ هایی را در دست ساخت دارد که لوگوی اپل در پشت بدنه آنها از جنس شیشه ساخته شده است تا اجازه شارژ وایرلس را امکان پذیر کند.

گفته می‌شود یکی از این پروتوتایپ ها دارای قابلیت شارژ ماگسیف با مگنت های قوی تر نسبت به آنچه که در آیفون ها وجود دارد می باشد تا بتواند از آسیب‌های احتمالی جلوگیری کند و همین طور که گفته می شود تکنولوژی وایرلس در آیپد های بعدی نسبت به شارژ ماگسیف به کار رفته در آیفون ها از سرعت بالاتری برخوردار می باشد. لازم به ذکر است که این طرح در مرحله ایجاد پروتوتایپ و تست های مختلف می باشد و به طور صددرصد هیچ گونه تضمینی را نمی‌دهد که آیپد پرو بعدی اپل که روانه بازار می شود دارای لوگوی شیشه ای در پشت بدنه باشد.

اما بیشتر شایعات همگی بر این ادعا تکیه دارند که آیپد پرو  بعدی به طور قطع دارای طراحی خاصی خواهد بود که اجازه شارژ وایرلس را می دهد. البته هیچ کدام از گزارشاتی که تا به حال منتشر شده به زمان دقیق رونمایی این محصول اشاره‌ای نکرده اند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.