آیپد نسل نهم  ۲۰۲۱ دارای طراحی مشابه با آیپد ایر۳ خواهد بود

آیپد نسل نهم  ۲۰۲۱ دارای طراحی مشابه با آیپد ایر۳ خواهد بود

انتظار می‌رود اپل آیپد نسل نهم خود را بر اساس طراحی آیپد ایر ۳ سال  ۲۰۱۹ ارائه دهد در حالی که برای مدل‌های آینده آیپد پرو بر اساس گزارش های جدید تغییر اساسی پیش‌بینی نمی شود.

گفته می شود مدل مقرون‌به‌صرفه آیپد آینده دارای صفحه نمایش ۱۰.۲ اینچی بوده که نسبت به مدل های قدیمی تر بسیار نازک تر و سبک تر با ضخامت ۶.۳ میلیمتر و ۴۶۰ گرم می باشد. این مطلبی است که یکی از منابع متصل به چرخه تولید محصولات اپل در چین به منبع خبری Mac Otakara ارائه داده است. لازم به ذکر است مدل کنونی آیپد نسل ۸ دارای ضخامت ۷.۵ میلی متر و وزن ۴۹۰ گرم می باشد.

علاوه بر این منبع خبری Mac Otakara گزارش می دهد که آیپد نسل نهم دارای قابلیت های مشابهی با مدل های قدیمی تر می باشد. قابلیت هایی نظیر مجهز بودن به پورت‌های لایتنینگ و وجود دکمه‌هوم که قادر به دریافت تاچ‌ایدی می باشند آیپد نسل نهم از لحاظ صفحه نمایش دارای پوشش ضد بازتابش بوده و از قابلیت حمایت از رنگ‌های متنوع تری برخوردار بوده و از تکنولوژی True Tone بهره می‌برد.

 Mac Otakara هم چنین ادعا می‌کند که برای مدل های آیپد پرو ۱۱ اینچی یا آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی به جز استفاده از پردازش گرهای جدید سری A  تغییر اساسی دیگری مورد انتظار نیست. علاوه بر این چندین شایعه دیگر وجود دارند که پیشنهاد می کنند اپل در حال ساخت آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی جدیدی بوده که مجهز به صفحه نمایش مینی ال ای دی می باشد و برای اوایل سال ۲۰۲۱ آماده رونمایی خواهد بود.

هنوز مشخص نیست که  مدل ذکر شده آیا تمام خصوصیات پیشرفته دیگر را خواهد داشت یا تکنولوژی مینی ال ای دی برای سری کنونی آیپد پرو بکار خواهد رفت. از طرف دیگر آن چه هنوز مشخص نشده است این است که اپل در چه زمانی آیپد های جدید را به طور دقیق رونمایی خواهد کرد.

منبع

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *