آیپد مینی ۶ نمی تواند تا اواخر ۲۰۲۱ رونمایی شود

آیپد مینی ۶ نمی تواند تا اواخر ۲۰۲۱ رونمایی شود

بر اساس آخرین اظهارنظرها و پیش‌بینی‌های تحلیل گر معروف اپل مینگ چیکو اپل آیپد مینی نسل ۶ خود را تا اواخر ۲۰۲۱ به بازار عرضه نخواهد کرد و احتمالا این وسیله در نیمه دوم امسال به بازار ارائه خواهد شد. به عنوان بخشی از یادداشت خود به سهام داران این تحلیل گر توضیح می دهد که آیپد مینی می ‌تواند به احتمال زیاد تا اواخر امسال به بازار ارائه شود.

او یکی از تامین کننده های اصلی اپل در زمینه ساخت آیپد به نام شرکت O-Film نام می برد که قرار است که شرکت دیگری را به نام TPKا در زمینه های ساخت آیپد یاری کند. او در این زمینه اشاره نمود که اپل از صفحه های نمایش مینی ال ای دی و اولد در آیپد ها مینی های آینده استفاده خواهد کرد تا بتواند به تقاضای بالا در این زمینه جواب دهد.

اگر این پیش‌بینی‌ها درست باشد می توان انتظار داشت که از ماه جولای به بعد این وسیله به بازار معرفی شود. شایعات در شروع سال ۲۰۲۱ از آمادگی اپل برای ارائه آیپد مینی نسل بعدی خبر دادند که حداکثر در ماه مارس رونمایی خواهد شد. اما از آنجایی که در رویداد بهاره اپل هیچ گونه ذکری از آیپد مینی های نسل بعدی به میان نیامد، احتمالاً برای رویدادهای بعدی اپل این وسیله آماده خواهد شد.

اما از آنجایی که در رویداد بهاره اپل هیچگونه ذکری از آیپد مینی های نسل بعدی به میان نیامد احتمالاً برای رویدادهای بعدی اپل این وسیله آماده خواهد شد. این مدل پیش بینی می شود که دارای صفحه نمایش ۸.۴ اینچی باشد و دارای طراحی که تا حد زیادی شبیه به آیپد ایر های سال ۲۰۱۹ می باشد. اپل در مارس ۲۰۱۹ آیپد مینی ۵ را به بازار ارائه کرد که نسبت به مدل های قبلی هیچ گونه تغییری را از لحاظ شکل ظاهری در این وسیله انجام نداد. اما از لحاظ برخی خصوصیات داخلی و همینطور قابلیت حمایت از اپل پنسیل این وسیله را به روز رسانی کرد.

کو قبل از این پیش بینی نموده بود که اپل آیپد مینی جدید را با صفحه نمایش های میان هشت و نیم اینچ تا ۹ اینچ در نیمه اول ۲۰۲۱ به بازار ارائه خواهد کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *