آیپد مینی ۶  مجهز به صفحه نمایش ۸.۳ اینچی خواهد شد

آیپد مینی ۶  مجهز به صفحه نمایش ۸.۳ اینچی خواهد شد

بر اساس گزارشی جدید ادعا می شود که صفحه نمایش  آیپد مینی ۶  تا ۸.۳ اینچ گسترش خواهد یافت. این بدان دلیل است که برای این مدل ها قاب صفحه نمایش باریک تر خواهد شد و دکمه هوم در آنها حذف می شود.

بر اساس گزارش یک نشت دهنده معتبر راس یانگ آیپد مینی نسل بعدی دارای صفحه‌نمایش ۸.۳ اینچی خواهد بود که در مقایسه با آیپد مینی های نسل قبلی که صفحه نمایش ۷.۹ اینچی بوده است افزایش نسبی را نشان می‌دهد. اما از آنجایی که صفحه نمایش در مدل‌های جدید باریک تر خواهند بود می‌توان نتیجه گرفت اندازه واقعی صفحه نمایش در مدل‌های جدید بدون تغییر باقی خواهد ماند.

تحلیل گر اپل مینگ چی کو نیز قبلاً پیش‌بینی کرده بود که آیپد مینی های جدید دارای اندازه‌ای میان ۸.۵ تا ۹ اینچ خواهند بود و دکمه هوم نیز  به طور کامل حذف خواهد شد. این تحلیلگر پاییز امسال را زمان رونمایی این محصول گزارش داده بود.

بر اساس گزارش بلومبرگ این بیشترین میزان تغییر طراحی در ۹ سال اخیر می باشد که از زمان آغاز پیدایش این مدل تجربه خواهد کرد و ظاهری شبیه به آیپد و آیپد پرو های کنونی را خواهد گرفت. هنوز مشخص نیست که آیا ویژگی فیس آیدی و یا تاچ آیدی در دکمه پاور لحاظ خواهد شد.

علاوه بر  این تبلت کوچک از چیپست ساخت اپل A15 ، یک کانکتور usb c و صفحه نمایش مینی ال ای دی بک لایت نیز بهره خواهد برد. اپل آخرین باری که آیپد مینی را به روز رسانی کرده بود مربوط به سال ۲۰۱۹ می باشد که در آنها چیپ بیونیک A12 را به کار برده بود. این تبلت دارای قابلیت ساپورت اپل پنسیل می باشد و سایر بهبود رسانی های نرم افزاری نیز در آن در آن انجام شده است. گزارش‌ها نشان می دهند که اپل احتمالاً آیپد مینی را در پاییز  ۲۰۲۱ رونمایی خواهد کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.