آیپد مینی ۶ برای پاییز امسال آماده رونمایی خواهد شد

آیپد مینی ۶ برای پاییز امسال آماده رونمایی خواهد شد

آیپد مینی نسل بعدی با طراحی‌های جدید بر اساس گزارشات در پاییز ۲۰۲۱ آماده معرفی خواهد شد. در کنار نسل بعدی آیمک های ۲۴ اینچی اپل در حال آماده سازی آیمک بزرگتر و مجهز به چیپ های اپل سیلیکون  می باشد.

شایعه است که آیپد مینی اپل در حال  آماده سازی آیپد مینی جدید با طراحی‌های جدید و تغییرات به روز رسانی شده است که از میان آنها می‌توان به قاب های نازکتر و حذف دکمه هوم اشاره نمود. شایعات قبل از این ادعا کرده بودند که آیپد مینی های نسل ۶ قبل از پایان امسال خواهند رسید. اما بر اساس یک گزارش آنها ممکن است تا پاییز امسال آماده رونمایی شوند.

مارک گرومن از بلومبرگ ادعا نمود که آیپد مینی ۶ بهار امسال آماده معرفی خواهند شد و بر اساس گفته‌های او این بزرگ ترین تغییر طراحی برای این وسیله در طول ۹ سال اخیر خواهد بود. منابعی که با گورمن در ارتباط هستند این طور که پیش‌بینی می‌کنند که آیپد مینی های جدید شبیه به آیپد ایر های کنونی خواهد بود.

تصاویر شماتیک نشتی نیز وجود برخی تغییرات مهم را در این وسیله نشان می‌دهند که از آن جمله می‌توان به تغییر پورت لایتنینگ به usb-c اشاره نمود و تغییر دیگر شامل بهبود رسانی هایی در کیفیت اسپیکر هاست و در نهایت تاچ آیدی در فرم دکمه هوم برای این مدل های جدید به کار خواهد رفت.

علاوه بر این بر اساس اظهارات گورمن آیپد مینی تنها وسیله نیست که اپل قصد دارد در پاییز امسال ها رونمایی کند و علاوه بر آن آی‌مک های ۲۴ اینچی  به همراه آیپد مینی رونمایی خواهد شد. این مدل جدید که بزرگتر از آی‌مک های معمولی خواهد بود جانشین آی‌مک های ۲۷ اینچی خواهد شد و پیش بینی می شود که از نسل دو چیپ اپل سیلیکون یعنی m2 یا ام یک ایکس استفاده کنند.

بنا به آنچه که اپل در سال قبل در کنفرانس توسعه دهندگان بر آن تاکید داشت این شرکت قصد دارد که در طی یک پریود دو یا سه ساله بتواند بیشتر محصولات خود را به چیپ های اپل مجهز کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.