آیپد مینی با حاشیه های نازک تر و بدون دکمه هوم تا اواخر امسال به بازار خواهد آمد

آیپد مینی با حاشیه های نازک تر و بدون دکمه هوم تا اواخر امسال به بازار خواهد آمد

بر اساس آخرین گزارش‌ها آیپد مینی های نسل بعدی دارای کناره های صفحه نمایش باریکتر می باشند که در آنها دکمه هوم حذف شده است. ما چندین شایعه را در ارتباط با اپل شنیده ایم که در حال ساخت نسخه جدیدی از آیپد مینی می باشد که از صفحه نمایش ۸.۵ تا ۹ اینچی برخوردار خواهد بود که نسبت به آیپد مینی های کنونی با صفحه نمایش ۷.۵ اینچی  تا حد قابل ملاحظه ای افزایش اندازه را نشان می دهد.

در این مورد حتی در اوایل امسال چند مدل ماکت از آیپد مینی بر اساس گزارش‌های موجود ساخته شد و تصاویر آن نیز به اشتراک گذاشته شد. اما لازم به ذکر است که در این ماکت دکمه‌ هوم هم چنان وجود داشت. علاوه بر آیپد مینی جدید اپل همچنین بنا به گزارشات در حال ساخت نسخه نازک تری از آیپد پایین رده و مقرون به صرفه است که برای دانش آموزان طراحی شده است.

پیش بینی می شود که این دو مدل آیپد تا اواخر امسال به بازار ارائه شوند. بلومبرگ اخیراً گزارشی را اعلام نمود که آیپد پرو های جدید تا ۲۰۲۲ به بازار ارائه خواهند شد که قابلیت های حمایت از شارژر وایرلس به وسیله ماگسیف را دارا خواهند بود و همینطور علاوه بر آن این وسیله ها احتمالا دارای تکنولوژی های دیگر شارژ وایرلس مانند شارژ معکوس نیز خواهد بود که چند سالی است به وسیله ای برندهای دیگر مورد آزمایش قرار گرفته است.

در این مورد به نظر می‌رسد که اپل بر اساس تقاضای بالایی که تبلت ها در طی چند سال گذشته برای شرایط پندمی داشته‌اند قصد ساخت و ارائه مدل های متنوع تری از آیپد را دارد که بتواند هم از لحاظ رنج قیمتی و هم از لحاظ خصوصیات و قابلیت ها دامنه وسیعی از علاقه‌مندان را در بر گیرد.  به خصوص در مورد دانش آموزان و دانشجویان که در حال حاضر کلیه مراحل تحصیلی به صورت آنلاین و دور از محل تحصیل انجام می‌شود وجود وسایلی در قیمت های پایین تر بسیار ضروری به نظر می رسد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *