آیپد بعدی بیشتر شبیه آیپد پرو خواهد بود با قابلیت سازگاری با مجیک کیبورد

آیپد بعدی بیشتر شبیه آیپد پرو خواهد بود با قابلیت سازگاری با مجیک کیبورد

تصاویر نشت شده جدید نشان می دهد سری جدید آیپد لحاظ شکل ظاهری و برخی ویژگی ها  شبیه آیپد پرو می باشد.  از این ویژگی ها می توان به نازک تر بودن فریم دور صفحه نمایش، وجود حس گر های فیس آی دی، قابلیت حمایت مجیک کیبورد نام برد. انتظار می رود در ماه سپتامبر اپل نسل هفتم آیپد های خود را رونمایی کند که بر اساس شایعات از صفحه نمایش بزرگتر رتینای ۱۰.۲ اینچ برای حمایت از اسمارت کیبورد بهره می برد.

بر اساس طرح شماتیک منتشر شده آیپد های جدید قرار از نظر شکل ظاهری و طراحی دچار تغییراتی نیز بشود. اپل انتظار می رود بعد از رونمایی آیپد های جدید در رویدادی جداگانه مدل های  آیفون ۱۲ را نیز معرفی نماید. تصاویری که در سایت ۹۱Mobiles منتشر شده است در تایید گزارشی که قبلا منتشر شده است طرح شماتیک  آیپد ۱۰.۸ اینچی را نشان می دهد که به نظر می رسد در کنار بزرگ تر شدن صفحه نمایش از طراحی آیپد پرو الهام گرفته و کناره ها را نازک تر نموده است.

از طرف دیگر نازک شدن کناره ها به معنی حذف ویژگی تاچ آی دی است چرا که دیگر دکمه صفحه اصلی نیز در آن وجود نخواهد داشت. نشت دهنده دیگر ادعای کند که تاچ آی در دکمه پاور لحاظ خواهد شد. اما در طرح شماتیک اخیر وجود حس گر هایی مشاهده می‌شود که به نظر می رسد به فیس آی دی مربوط باشد.

گوشه های آیپد جدید نیز به جای طراحی منحنی معمول از طراحی مسطح شبیه آیپد پرو برخوردار می باشد. در بخش پایینی ۴ میکروفن و ۲ بلندگو  و پورت USB-C قرار دارد. در قسمت پشتی بجای بخش برآمده دوربین از سیستم تک دوربین مانند مدل های قبلی استفاده شده است. همین طور به نظر می رسد در بخش پشتی بخش آهن ربایی برای اتصال با مجیک کیبورد وجود داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *