آیپد ایر جدید در بهار امسال با چیپ A15،  تکنولوژی ۵ جی و دوربین های سنتر استیج به بازار می آید

آیپد ایر جدید در بهار امسال با چیپ A15،  تکنولوژی ۵ جی و دوربین های سنتر استیج به بازار می آید

بر اساس منبع خبری ژاپنی مک اتاکارا، اپل قصد دارد که آیپد ایر نسل ۵ خود را خصوصیاتی مشابه با آیپد مینی نسل ۶ به بازار ارائه کند که شامل به به کارگیری چیپ بیونیک A15 ، دوربین اولترا واید جلویی ۱۲ مگاپیکسلی با قابلیت حمایت از ویژگی سنتر استیج، تکنولوژی ۵ جی برای مدل های سلولار و فلش های چهارتایی ال ای دی از نوع تروتون می باشد.

این گزارش همچنین ادعا می‌کند آیپد ایر جدید به احتمال زیاد در بهار ۲۰۲۲ همراه با آیفون اس ای نسل سوم رونمایی می شود. این آیپد ایر جدید از طراحی مشابه با آیپد ایر های کنونی برخوردار خواهد بود که دارای دوربین پشتی مجهز به لنز های تکی می باشد. مدل‌ های کنونی آیپد ایر در اکتبر ۲۰۲۰ معرفی شد که دارای نمایشگر های ۱۰.۹ اینچ با فریم های باریک، تاچ‌ ایدی الحاقی به  دکمه پاور، پورت  USB-C می باشد که در رنگ های خاکستری فضایی نقره ای سبز روز گل و آبی آسمانی ارایه شد

بر اساس گزارش مارک گورمن از بلومبرگ اولین محصول اپل امسال احتمالاً در ماه مارس و آوریل مطابق با هر سال معرفی خواهد شد و احتمال آن وجود دارد که آیپد ایر جدید و همینطور مدل های نسل بعدی آیفون اس ای در این مراسم معرفی شوند. لازم به ذکر است که منبع خبری مک اتاکارا قبل از این توانسته به طور دقیق خصوصیات  آیپد ایر نسل ۴ را که مجهز به پورت USB-C و همینطور دارای نمایشگر های مینی ال ای دی ۱۲.۹ اینچی می باشند را پیش بینی کند. از طرف دیگر این وب سایت در برخی اوقات پیش‌ بینی هایش آنچنان دقیق از آب در نیامده است که از آن جمله می‌توان به پیش‌بینی در مورد رونمایی آیپد پرو ۲۰۲۰ اشاره کرد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.