آیپد ایر ۴ در فروشگاه های اپل آماده فروش می شوند

آیپد ایر ۴ در فروشگاه های اپل آماده فروش می شوند

 بر اساس شواهد فروش آیپد ایر ۴ بزودی شروع خواهد شد زیرا که بر اساس گزارشات فروشگاه های اپل در حال دریافت تعداد وسیعی از محموله های آیپد ایر ۴ هستند. در روز جمعه مارک گورمن توئیتی را منتشر نمود که بر اساس منابع که با او مرتبط هستند فروشگاه های اپل در حال دریافت محموله های آیپد ایر هستند و احتمالا در روز های آینده فروش آیپد ایر های جدید آغاز خواهد شد.

او ادامه می‌دهد که جعبه ها به احتمال زیاد حاوی آیپد ایر نسل چهار هستند ولی بنظر نمی رسد آیفون های جدید نیز جزئی از این محموله ها باشند. به احتمال زیاد این طور گمان می رود که آیفون ۱۲ در روز ۱۳ اکتبر در مراسم اپل رونمایی شوند.

به نظر می رسد آیفون های جدید در روز جمعه برای پیش سفارش آماده باشند و فروش نهایتا یک هفته پس از رونمایی آغاز خواهد شد. آیپد ایر سری ۴ به هر حال هنوز تاریخ دقیق برای فروش ندارند. سایت اپل می گوید که آیپد ایر های جدید در ماه جدید آماده فروش خواهد بود. طراحی جدید آیپد ایر های جدید آنها را مشابه آیپد پرو های ۱۱ اینچ می کند.

در بسیاری حالات خرید محصول جدید برای کاربران انتخاب بهتری می باشد. آیپد ایر نسل چهارم ۲۰۰ دلار ارزان تر از آیپد پرو های ۱۱ اینچ می باشند در حالی که از لحاظ برخی خصوصیات دارای قابلیت های مشابه هستند. به عنوان مثال آیپد ایر های جدید دارای صفحه نمایش مشابه با آیپد پرو و پورت USB-C و همین طور چیپ A14 بیونیک می باشند.

آیپد ایر نسل ۴ و آیفون ۱۲ هر دو از چیپ A14 بیونیک بهره می‌برند که می توان انتظار عملکرد بالایی در اجرای اپلیکیشن ها برای هر دو را داشت. با رسیدن محموله های آیپد ایر های جدید در فروشگاه های اپل می توان انتظار داشت فروش آن بزودی در پنجشنبه یا جمعه آغاز شود.

همچنین می توانید خبر اولین کامپیوتر های مک اپل سیلیکون تا ماه نوامبر آماده فروش نخواهد شد را مطالعه بفرمایید.

1 نظر در مورد “آیپد ایر ۴ در فروشگاه های اپل آماده فروش می شوند

  1. اشتراک ها: تغییرات جدید اپل در نحوه خدمات فروش در فروشگاه آنلاین اپل استور و در فروشگاه های تک فروشی | Texnoli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *