آیپد ایر، مک ها و آیفون اس ای جدید با قابلیت ۵ جی احتمالاً در مراسم بهاره اپل معرفی می‌شوند

آیپد ایر، مک ها و آیفون اس ای جدید با قابلیت ۵ جی احتمالاً در مراسم بهاره اپل معرفی می‌شوند

اوایل این هفته تحلیلگر بلومبرگ مارک گورمن با انتشار توییتی اعلام نمود که اپل در ماه بهار مراسمی را برگزار خواهد نمود که به معرفی آیفون اس ای جدید و وسایل دیگر اختصاص دارد. او در نسخه جدیدی از خبرنامه خود اعلام ‌کند که این مراسم در ماه مارس و آوریل برگزار می‌شود ولی در این مورد جزئیات بیشتری را در مورد این که چه وسایل دیگری در این مراسم معرفی خواهند شد را ارائه نمی دهد.

از طرف دیگر شایعات پیشنهاد کنند که در این مراسم حداقل ۴ محصول دیگر رونمایی خواهند شد که شامل آیپد ایر نسل ۵، آیفون اس ای با قابلیت ۵ جی، و دو مک جدید مجهز به چیپ های M1 Pro و M1 Max خواهد بود. آیپد ایر جدید با خصوصیات شبیه به آیپد مینی نسل ۶ ارائه خواهد شد. خصوصیاتی مانند چیپ بایونیک A15 ،  دوربین ۱۲ مگاپیکسلی و قابلیت ۵ جی برای مدل‌های سلولار از آن جمله می باشند. علاوه بر این تحلیلگر اپل مینگ چیکو ادعا می‌کند که آیفون اس ای نسل سوم با نمایشگر ۴.۷ اینچی، تاچ آیدی اضافه شده در دکمه هوم و فریم های باریک تر در مراسم بهاره اپل معرفی می شود.

گزارش‌های دیگر ادعا می‌کنند که یک مدل آیفون اس ای با نمایشگر ۵.۷ اینچی نیز در سال ۲۰۲۳ و ۲۰۲۴ به بازار می آید. علاوه بر این پیش بینی می شود آیمک های ۲۷ اینچی با نمایشگر های مینی ال ای دی برای نیمه اول ۲۰۲۲ تدارک دیده شده اند. این ایمک های  جدید انتظار می رود که دارای قابلیت پروموشن باشند که اجازه نرخ تازه متغیر تا حد ۱۲۰ هرتز را فراهم می‌کند.

مک مینی های فوق پیشرفته همچنین مورد انتظار می رود که با چیپ های M1 Pro و M1 Max در طی امسال معرفی شوند. اما در این مورد زمان بندی مشخصی هنوز اعلام نشده است. اپل قبل از این مک مینی با چیپ های ام یک را در ماه نوامبر ۲۰۲۰ به روز رسانی کرد اما این عمل فقط برای پیکربندی های پایه صورت گرفت. این در صورتی است که مدل‌های با قابلیت بالا و عملکرد های فوق پیشرفته هنوز از پردازشگرهای اینتل استفاده می کند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.